V soutěži s kosmetikou Garnier, která probíhala na Ženě-in, jste mohli vyhrát jeden z patnácti balíčků této kvalitní kosmetiky. První tři výherkyně pak mohly vyhrát proměnu v líčení.

promena

Soutěž skončila, ceny byly rozdány a tři výherkyně - Hanka, Romana a Linda se sešly, plny očekávání, ve školicím centru firmy L´OREAL. Tam se jich ujala velmi šikovná vizážistka Petra Šestáková a začala pracovat na jejich novém nalíčení.

Jak líčení i proměna dopadla, je názorně vidět na fotografiích. Na prvních snímcích jsou všechny tři výherkyně po odlíčení, na dalších již po vkusném a nápaditém nalíčení rukou odbornice. Středeční večer nám tak ve velmi příjemné atmosféře utekl velmi rychle a výherkyně byly nadšené. Nejen že se jim líbil styl nalíčení, uznaly, že jim velmi sluší, ale ještě si nechaly poradit, jaké dekorativní přípravky používat a jak pečovat o své vlasy.

Jaké měly z proměny výherkyně pocity?

promena

Linda: „Nikdy bych si nekoupila růžovofialové stíny. To by mě nenapadlo, že by mi mohly slušet. Používám šedé, zelené, aby mi šly k barvě očí. Tento nápad mě opravdu mile překvapil.“

promena

Hanka: „Úplně mě nadchl make-up a růž na tváře, která vypadá velmi přirozeně. Také si nečešu takto „připláclou“ ofinu, ale jak vidím, nevypadá to špatně. Je to je o to vyzkoušet to. Nalíčení do zlatohněda se mi moc líbí.“

promena

Romana: „Já jsem úplně okouzlená z make-upu, který vizážistka použila. Pleť je tak jemná a hladká! Musím se jí zeptat, co je to za typ, nejspíš si ho koupím. Navíc mi poradila, abych si líčila rty, které si skoro vůbec nelíčím. Je opravdu moc šikovná.“

Myslím si, že nalíčení bylo opravdu velmi povedené, naše „modelky“ vypadají moc pěkně.

Shodly jsme se na tom, že takových akcí by mohlo být víc, protože je to opravdu doba, kdy si na sebe uděláme čas, a hýčkání v podobě krásnějšího vzhledu je super.

Partnerem akce byla novinka Roll-on proti kruhům pod očima hydratační péče + korektor 2 v 1

Pro všechny ženy, kterým k dosažení odpočatého vzhledu očí nestačí pouze pleťová péče, a pro všechny, které se potýkají s tmavými kruhy, je tu nyní rychlejší řešení. Garnier pro ně vyvinul roll-on proti kruhům pod očima, který spojuje péči proti tmavým kruhům obohacenou o přírodní aktivní látky s dlouhotrvajícím korektorem, který je stejně účinný jako make-up.

promena

Okamžité krytí, efekt odpočatých očí

Po použití jsou vaše oči krásné a odpočaté. Tmavé kruhy pod nimi jsou okamžitě zakryté a jejich výraznost i rozsah ustupují. Oblast očí je projasněná, hydratovaná a uhlazená. Pokud nejste zvyklá se líčit, zakrytí kruhů pod očima vám zabere jen jednu sekundu, ale ubere několik let! Zřetelně vás nejen omladí, ale také osvěží.

Oční roll-on Garnier má hydratační účinek a zároveň krycí texturu, lze jej používat každý den, je praktický na nanášení, je hygienický, protože vlastní přípravek se přenáší aplikátorem přímo na pleť, není parfemovaný (byl testován pod dohledem oftalmologů) a obsahuje UV filtr, který chrání okolí očí proti slunečnímu záření. Co víc byste si od praktické tyčinky, kterou snadno ukryjete v kabelce, přály?

Článek o novince zde.