V září probíhal zábavný soutěžní kvíz s kosmetikou Dove.
Bylo vidět, že poslední téma – Jak si představujete svou ideální relaxaci - vás opravdu nadchlo!
Bylo velmi příjemné číst všechny soutěžní texty, skoro nám pak bylo líto, že sedíme u monitoru a nejsme ponořené ve vaně s vonnou koupelí a rozsvícenými svíčkami.
Vaše texty byly plné něhy, odpočinku, pohody a přání. Proto bylo velmi těžké vyhodnotit 537 soutěžních příspěvků, zvlášť proto, že toto téma je pro každého z nás velmi individuální.

Celkem se této soutěže zúčastnilo 962 čtenářek!
Přejdeme k výhrám. I přes to, že skoro všechny texty byly krásné, musely jsme vybrat 13 příspěvků, které získají ocenění – kosmetické balíčky Dove.

Zde je seznam výrobků, které výherkyně v balíčcích najdou. :-)
1.-3. místo: Cream Bath (koupelová pěna) + Firming Lotion (zpevňující tělové mléko) + Body Milk (tělové mléko) + krém na ruce denní a noční
4.-13. místo Cream Bath (koupelová pěna) + Firming Lotion (zpevňující tělové mléko)

A teď už zní fanfára a nastupují jednotlivé vítězky!
1. místo
Pegas: Lehnout si do vany, a tiše snít, mít doma lachtany, a vlastní byt. pustit si muziku, a zavřít víčka, mít kytku v truhlíku, barevná sklíčka, nikdy se nevzbudit - jen tiše snít!

2. místo
Mili: ..asi nezaboduji, i když po vykoupání s mýdlem DOVE je mi nádherně, vůně DOVE to je vůně čistoty, tak je pro mne nějak definovaná, když příjdu utahaná z práce, po sprše a mýdlu DOVE, mám vážně pocit, že ze mne smývá všechno ošklivé, co mě potkalo za celý den.. ale ideální relaxace je pro chvíle bez techniky, počítačů aut... sedím na jednom určitém místě, je tam les, potok, jen šumí a voní stromy... nikde žádný jiný zvuk... vypnu mozek, jen si užívám se zavřenýma očima totální relaxaci... a v tu chvili jen JSEM. A nic víc...

3. místo
Petroncius: Ideálně relaxuji, když se večer z botek zuji, namažu si chleba medem, a ne jeden, uvařím si hrnek kávy, vypnu televizní zprávy a za zvuku jazzu, samby, blues či swingu, zavřu oči na chvilinku. Nebo si čtu v horké lázni, či se jen tak z okna dívám. Jak jaro pučí a podzim barví listy stromů, jak léto horké sluncem zlatí ulici, jak zimní vločky poletují vzduchem, a jemný spánek sedá na víčka. Daleko za sedmerými horami a devíti řekami je ten perný den.

A.Skarkova: Udělat si volný den jen pro sebe, nevařit, neuklízet. Zajít si na masáž,do bazénu,na kafe s kamarádkou a večer se položit do vany a využít kosmetiku Dove pro fajn pocit těla i duše.
Andula
: Ideální relaxace? V první chvíli mi v hlavě naskočila představa mořského břehu, dobrého vína a západu slunce. Ale většinou stačí mnohem méně a nemusím si kvůli tomu hned brát dovolenou. Může to být třeba hodina spánku ráno navíc, když můj muž odvede děti do MŠ. Je to procházka se syny kolem rybníka místo toho, abych je vláčela na nákup. Je to posezení s kamarádkou u kafe - sice přijdu později do práce, ale díky dobré náladě mi půjde všechno rychleji od ruky. Je to hodina břišního tance, který mám moc ráda, sice kvůli němu nestihnu uvařit večeři, ale chleba s máslem je taky jídlo. A může to být také server Žena-in :), když doma všichni spí a mně se ještě nechce.
Cilie: Saunička, šampáňko - to je pohoda, teploučko, pak masáž - a je nálada, na lásku i sportování, ale k tomu milování, musí být pokožka heboučká, a to se jen od mléka DOVE dočká, miláček, když mě objímá, a DOVE vůně vším prolíná...
Jahůdka
: Má ideální relaxace? Asi všichni píšou o koupeli, ale já se nerada koupu. Sprchuju se. Přijde mi to lepší. Ideální relaxací je pro mě lehnout si za vlahého jasného (nejlépe letního) večera ven na lavičku, nebo jen tak do trávy a sledovat hvězdy. Odpočinou si u toho oči, které jsou unavené z celodenního hledění na monitor počítače. Ale odpočine si u toho hlavně mysl. Pak se taaak hezky usíná!

Lubar: Má idelání relaxace je pohoda a klid. Tak třeba : Je letní podvečer, krátce po dešti, zapadá sluníčko a já sedím na zahradě s hrnkem kafe v ruce a dýchám vlhký teplý letní vzduch. Nebo : Je zima, za okny tma, v krbu praská ohýnek a já mám po ruce horký čaj s mlékem s voňavým kořeníčkem, na klíně knížku a čtu. A taky možná : Přišla jsem unavená z práce, napustila jsem si vanu vodou teplou tak akorát, mám sklenku vína, knížku, na kterou přímo míří rozsvícená decentní bodová lampička, v koupelně sem tam svíčka, sem tam aroma lampička, a já si ve vaně plné pěny čtu veselou knížku s krátkými příběhy. xpipix text: Má ideální relaxace vypadá asi takto: 1) V pátek večer si už vypínám mobilní telefon, který mne v průběhu týdne neustále obtěžuje.
2) Manžela "vyhodím" na nákup. Musí si také někdy užít předvíkendové tlačenice v nákupních střediscích, předbíhání u kas a neustálé přepočítávání cen všech zbytečností v košíku, aby se mu náhodou nestalo, že ho dětičky "pumpnou" o něco více, než má v peněžence.
3) Zavolám kamarádce, ať se mnou zajde na drbárnu někam do kavárničky. Pak se s ní domluvím na sobotním tahu. Musím se také někdy povyrazit, abych dostala z hlavy všechny ty problémy a starosti, nahromaděné za všední dny.
4) K večeři udělám nějakou rychlovku, např. strčím pizzu do trouby.
5) Naložím se do vany, pustím si nějakou pěknou muziku, zapálím si svíčky.
6) Večer si s manželem zapneme televizi, popřípadě si půjčíme nějakou pěknou videokazetu. (Děti už samozřejmě spí)
7) Úklid nechám na jindy a nejlépe na někom jiném. Bohužel to však nikoho nenapadne, takže víkendovou siestu končím nedělním úklidem celého bytu.

artepa : Jak nejlépe zrelaxuji v 5 bodech
- vana plná pěny Dove
- sklenka plná bublinek
- lehká masáž
- úžasný sex
- tvrdý spánek
Dove, Dove, Dove, manžel bude paf, jak mu krásně voním, až se k němu skloním.
garfild
: Má ideální relaxace, je ve vaně. kdy si napustím po okraj horkou vodu s pěnou a relaxuji. Vypustím z hlavy všechny starosti a jenom tak se nechám nést. ideální, potom je když se přidá manžel. další nádherná relaxace a pocit naplnění a lásky je kdykoliv držím syna v náručí. Když jemně odychuje u mě zrovna v momentě, když usíná. Nic se tomu nevyrovná. Snad jedině, když poprvé vyslovil kouzelné slovíčko máma. relaxace s dětmi je prostě k nezaplacení, i když to asi spíš relaxace není, ale sjou to zase neopakovatelné chvíle.
sisi1: Moře, pláž, sluníčko a krásný urostlý mladý muž, který mě obskakuje.  mm. Zpátky na zem! Takže: vana s teplou vodou, pěnou, příjemná hudba a manžel mimo domov.

Těšíme se na další soutěž plnou krásy a pohody. Určitě pro vás zase nějakou připravíme, když vidíme, jak se vám krásně soutěží!!!    

          
Reklama