Jsme moc rádi, že jsme mohli zrealizovat společně s čokoládou Milkou speciální projekt, kde jsme se zaměřili právě na tyto zdánlivě obyčejné momenty a příběhy každodenního života, kdy by si člověk za svoji nezištnou pomoc zasloužil nejen milé poděkování, ale také malou pozornost pro potěšení třeba v podobě jemné čokolády Milky. Jsme moc rádi, jak jste na toto téma pozitivně reagovali!

63ee3d738ade6blobid0.jpg

Protože určitě kolem sebe máte někoho, kdo pomáhá vám či druhým nebo dělá prospěšné věci a bere tuto pomoc jako samozřejmost. Pomáhá, protože chce a nic za to nečeká.

Jak dopadla naše výzva?
V lednu jsme uveřejnili výzvu, do které se zapojilo více jak 500 našich čtenářek. Úkolem pro vás bylo napsat, komu byste rádi darovali drobný dárek za to, jak pomáhá nebo dělá činnost, za kterou si zaslouží odměnu. Nečeká ji, protože pomocnou ruku podává z dobrého srdce, ale vy milým překvapením vyjádříte poděkování za to, co dělá. Takových drobných a při tom významem velkých skutků se děje kolem nás mnoho a většina z nich zapadne. Proto jsme moc rádi, že jste nám napsali, kdo by si ve vašem okolí takový nečekaný dárek zasloužil.

63ee3d84dc256blobid0.jpg

Bylo docela těžké vybrat z mnoha dojemných příběhů deset, které odměníme balíčkem s čokoládami Milka. Jsme moc rádi, že je pro vás téma nezištné pomoci a nečekané odměny důležité! Kdo se tedy může těšit na sladký dárek, koho odměníme?

63ee3d92c0436obrazek.jpg

Přečtěte si vítězné příspěvky!

  1. Milku bych moc ráda věnovala našemu panu vrátnému v práci, který mi každé ráno rozzáří den. Usmívá se a když mi přijde balíček, vždy mi ho donese, nemusím pro něj běžet.
  2. Mám moc milou sousedku, která mi ráda hlídá pětiletou dceru, když potřebuji jít na nákup nebo si něco vyřídit. Vždy si s ní ráda hraje. Sama nemá vnoučata, tak je ráda, když je v kontaktu s mou dcerkou. Vždy jí koupí něco malého pro radost. Nic za to nechce, tak Milka by byl krásný milý dárek pro tuto hodnou paní. 
  3. Každý den jezdím do práce autobusem. Většina řidičů je zamračených, sotva promluví a tváří se, že je ta práce opravdu nebaví. Ovšem je jeden řidič, který má pořád pusu od ucha k uchu, nikdy nezapomene ke každému prodanému lístku přidat milou větu.. Tak toho bych ráda potěšila čokoládou Milka.
  4. Milku bych ráda věnovala své sousedce, která peče boží štrůdly. Ví, že ho mám moc ráda a když peče, vždy mi kousek přinese. Jen tak, že má radost, že mi chutná. 
  5. Momentálně bych ráda takový dárek dala a dám sestřičkám v nemocnici. Za krásný přístup k mému starému tatínkovi
  6. Mému kolegovi, za to, že mě občas sveze autem z práce domů.
  7. Paní pošťačce, že mi vždycky donese dopis s úsměvem ve tváři, i když bydlím na kopci. Paní prodavačce, že mi ochotně vymění prasklý jogurt za nový, i když jsem já nemehlo a praskl mou vinou. Mé tetě, že mě zásobuje skvělými buchtami. Mé paní zubařce, že mě nikdy nemučí. Mé paní sousedce, která se mi vždy postará o kočku, když se zdržím v práci. Každý den bych někoho rád odměnil. Velká škoda, že nejsem majitelem čokoládoven.
  8. Mám velmi hodného souseda, který je rybář. Vždy, když chytne rybu, přijde se pochlubit a velmi rád mi nabízí ryby, které chytil. Je to od něj moc milé. 
  9. Čokoládu moc ráda věnuji svému kolegovi za to, že mi občas nosí obědy nebo svačiny. Rád vaří a je rád, když mi to chutná. Nosí to jen tak a nic za to nechce. 
  10. V domě s pečovatelskou službou bydlí bábinka 97 roků, která je téměř slepá. Manžel i oba synové jí už zemřeli, nikdo z rodiny za ní nechodí. Denně k ní chodí naše sousedka, která ji vezme na kratší procházku, čte jí, prostě jí dělá takovou společnici. Je to už taky paní v důchodu, ale s bábinkou se skamarádila už před lety a tak si denně najde čas, aby bábinku potěšila.

63ee3dad53439blobid0.jpg

Projev jemnosti druhým v podobě ještě jemnější čokolády Milky
Naším tipem na milý dárek, který potěší, je nová nejjemnější Milka všech dob, která je díky nové receptuře ještě čokoládovější a krémovější. Čokoládová formule nově obsahuje 33 procent kakaa, což zvyšuje její čokoládovou chuť a aroma. Nový je i tvar samotné čokolády Milky, který je zaoblený a se zvýšeným profilem. Kostička čokolády se tak přímo rozplývá na jazyku. Poslední novinkou, se kterou přichází Milka 100 g, je zbrusu nový, limitovaný kabát! Ikonická fialová barva zůstala zachovaná, ale milým překvapením jsou graficky zpracované čtyři kostičky čokolády s rytinou loga Milka a kravičky Lili na obale čokolády.