Minulou sobotu se sešly výherkyně soutěže Den krásy s Evou R v hotelu Panorama, aby si zde užily nádherný den. Řekněte, co může být pro nás ženy příjemnějšího, než hodit za hlavu všechny starosti, sporáky a pračky a alespoň na pár hodin zapomenout na ty nekonečné povinnosti, které nám vyplňují život?

Den krásy připravily společně spřátelené weby www.jednoutydne.cz a www.zena-in.cz a zúčastnilo se ho čtyřicet žen-in.

A všechny si užívaly opravdu krásně. Myslím, že něco takového by se líbilo každé z nás.

Posuďte samy.

Dopoledne bylo k dispozici celé horní patro hotelu a naše milé ženy se tak mohly dosyta vyřádit v bazénu, na posilovacích strojích, relaxovat ve vířivé vaně či v sauně. Těm, které o to měly zájem, se dokonce věnoval osobní trenér Zbyněk Ceradský, pod jehož odborným vedením si pořádně daly do těla.

„Jsem na takovéhle akci úplně poprvé a musím říct, že se mi to moc líbí,“ svěřila své dojmy čtenářka Inna. „Je to moc fajn, vymanit se na jeden den ze všech těch našich věčných ženských povinností.“

A to se ještě mohla těšit na spoustu dalších příjemností.

Po tomto fyzicky náročnějším dopoledni na naše výherkyně čekal oběd. Švédský stůl se prohýbal pod různými dobrotami a určitě uspokojil chuťové buňky každé přítomné ženy. Kuřecí řízečky, saláty, dortíky, paštičky…. Mňam, mňam….

S již hezky napapanými bříšky si pak vyslechly zajímavou přednášku doktorky gynekologie, MUDr. Vandy Hořejší, která trpělivě a vyčerpávajícím způsobem odpověděla na všechny položené dotazy. Nejvíce jich zaznělo na téma antikoncepce a kromě jiného se tak čtenářky dozvěděly o nových trendech a lékařských poznatcích v této oblasti.
Eva R ze stránek www.jednoutydne.cz se se čtenářkami podělila o osobní zkušenosti s antikoncepcí Evra a představila také své stránky na instalovaném panelu.

Pak následovalo něco, čím rozhodně nepohrdne žádná žena. Módní přehlídka letního vycházkového oblečení a především letošní kolekce plavek Litex. Modelky byly krásně opálené, nádherně štíhlé (což některé divačky rozčilovalo :o)) ) a modely, které předváděly, byly opravdu pěkné.

A pak již přišel mgr. Pavel Suchánek, který je specialistou na obezitu. Z jeho úst zaznělo mnoho zajímavých informací o dietách, zdravém životní stylu, důležitosti pohybu….. Velmi přehledně vysvětlil nesmyslnost dodržování různých diet, protože každá z nich nějakým způsobem poškozuje naše tělo. Zdůraznil, že nejlepší je pestrá strava, která obsahuje vše, co je pro naše zdraví nutné, a samozřejmě dostatek pravidelného pohybu. Otázky jen pršely, ale bohužel, program musel pokračovat dál.

Dostavila se totiž vizážistka Martina Horčičková z firmy Astor, Coty, která si se čtenářkami popovídala o posledních trendech líčení, poradila různé fígle a jednu přítomnou dívku také nalíčila. Posuďte podle fotografie, jak jí to sluší. Zeptala jsem se jí, jak se ve své nové podobě cítí.

Připadám si jako jiný člověk. Nejsem zvyklá se moc malovat, ale tohle se mi líbí. Hlavně prosvětlení kolem očí. Určitě se teď budu líčit, i když v trošku menší míře.“

A pak se již pomalu nachyloval večer a Den krásy pro ženy-in byl u konce. Věříme, že se čtenářkám líbil, že odcházely spokojené a odpočaté. Pokud jste se této příjemné relaxační soboty zúčastnila, budeme rádi, když pod článek napíšete své dojmy. Co se vám líbilo, co jste si užila, případně čím jsme vám tak úplně do noty nepadli. A všem Vám samozřejmě děkujeme za účast. :o))) Slíbené poukázky do obchodů Litex vám zašleme poštou.

 

Podívejte se na fotografie v našem fotoalbu. Přímo z nich čiší pohoda a spokojenost. A kdo ví? Třeba se v nějaké příští soutěži usměje štěstí zase na vás a budete mít možnost si na vlastní kůži takový pěkný den prožít a užít. :o))))

 

www.jednoutydne.cz