Prohlédněte si několik fotek od čtenářky Pajdy. U jejího příspěvku se rozhodně zasmějete. Takhle vyrazili pro malého setra...

Další čtenářkou, která přispěla veselou štěněcí historkou je Pajde...


stene

Psal se rok 2008 a my jsme kupovali domek. A k domku neodmyslitelně patří pes. Po nějakém tom nevyhnutelném obesílání inzerentů a řešení typu psa se náhle ukázalo, že kamarádka tady z Ženy-in má na prodej kupu malých setřat - a tak jsme si jeli pro našeho setřího kluka.

stene

Ani jeden z nás netušil, jak to bude veliké, takový psí pidižvík. Pro jistotu jsme vzali bedýnku od masa, dali do ní deky, hračku - plyšového soba - a jelo se. Jak velký pejsek byl, to je na fotkách krásně vidět.

stene

Plyšový sob se ukázal jako správná volba - štěndo si jej zamilovalo a trvalo na tom, že sob musí všude s námi. Když se dělaly podlahy, brali jsme psa samozřejmě s sebou a soba taky. A jelo se domů a pes jel s námi a sob? Ouvej. Sob nemůže domů... zoufalé štěněcí kňučení náš ujišťovalo, že takhle tedy ne. Sob nemůže jet, protože nemá šálu! A tak všichni všeho nechali a šli hledat sobí šálu. Pět dospělých řešilo, že štěně odmítlo nasednout do auta, protože jeho hračka nemá kompletní výbavičku... nakonec ale lidé vyhráli, šála se našla, uvázala pečlivě kolem sobího krku, pejsek vzal sobíka do tlamky a jelo se domů. Štěněti je dneska už osm a půl a je to nádherný psí dědoušek, ale soba máme schovaného pořád i se šálou, protože co kdyby?

stene

Pajda

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Fototéma dne 14. ledna 2013: Štěňátka

  • Pošlete mi štěněcí fotku!
  • Napište k ní příhodu se štěnětem.

moje smeckaK dnešnímu tématu zasílejte fotografie (maximálně 5 kusů) štěňat. Abychom příspěvek uveřejnili, pošlete k fotce či fotkám také krátkou štěněcí historku, která bude dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá knížku nakladatelství TaMi CZ Já a moje smečka, kterou sepsala fenka Adélka Syručková. Příspěvky posílejte nejpozději 14.1.2013 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - nemusí jít o vaše štěňata, ale klidně o štěňata, která jste vyfotila někde v parku, ale rozhodně musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

Výjimka pro čtenářku DanuD - smíte zaslat pár fotek koťátek.

Reklama