Za telefonování při řízení hrozí řidiči pokuta až dva a půl tisíce korun. Navíc se mu nevyhne ani ztráta bodů. Praktickým řešením přitom jsou držáky do auta. Současný trh nabízí nepřeberné množství produktů. Některé vám ale mohou prokázat medvědí službu, například svou obtížnou ovladatelností. Společnost YENKEE proto uvádí na trh praktický držák, který zajistí volání bez rizik i nabitou baterii. Nechte si zpříjemnit cestování touto cenově dostupnou vychytávkou.
5d4412f89db8bobrazek.png
Nepozornost je viníkem tisíců dopravních nehod

Dle údajů Centra služeb pro silniční nehody způsobili loni na 17 000 autonehod řidiči, kteří se nevěnovali plně řízení. Drží tak první příčku všech nehod, které měli na vině řidiči. Držák YENKEE YSM 610 se postará, aby se jeho majitel věnoval v první řadě řízení. Jak může pomoci? Samotný produkt působí současně jako bezdrátová Qi nabíječka. Nemusíte proto řešit další kabely. Výhodou je i jednoduché ovládání určené pro jednu ruku, díky které bude vaše manipulace s telefonem za jízdy minimální.
blobid0.png

Držák pro každý vůz

Flexibilní držák se vždy sžije s vaším vozem. Zástupce značky YENKEE Patrik Kočvara vysvětluje, že byl navržen tak, aby vyhověl i těm nejnáročnějším klientům. „Jednoduchá manipulace pro nás hrála prim. Díky One-Hand ovládání je zvýšena bezpečnost řidiče, který nemusí dávat obě ruce z volantu, pokud chce telefon například vytáhnout,“ říká Kočvara a doplňuje, že držák můžete dle potřeb umístit na čelní sklo, palubní desku i do výdechů ventilace.
5d4412c7d357fobrazek.pngMnoho řidičů se bojí, že po zakoupení držáku zjistí, že není vhodný pro jejich telefon. Společnost YENKEE navrhla svůj držák tak, aby se do něj vešel téměř každý telefon. Řidiče od nákupu nemusí odradit ani skutečnost, že jejich telefon nemá technologii pro bezdrátové nabíjení se standardem Qi. Telefon je možné upravit například speciálním krytem. Multifunkční držák kromě vás ochrání i vás telefon, neboť ho po dobu jízdy automaticky uzamkne, aby nemohlo dojít k jeho vypadnutí. Díky svým vlastnostem tento produkt zajistí nejen vaši bezpečnost, ale i pohodlí.

Držák YSM610 seženete zde!

Reklama