Už není proč čekat. Jaro je konečně tady se vší parádou, a tak pojďme pomalu odhazovat svršky a ladit jarní outfity. Počasí je na to jako stvořené! Tady je pár tipů, jak nosit klasiku všech klasik – černé šaty.

black

Zdá se to dost jednoduché – obléknout si černé šaty. Dají se totiž kombinovat na mnoho různých způsobů. A protože jsou černé šaty (LBD) opravdu všudypřítomné, nadčasové, a hlavně patří do základu šatníku, nebojte se je po zimě vyměnit za všechny ty kalhoty a džíny a noste je klidně od pondělí do neděle. Pokaždé jinak.

S koženou bundou

Pokud hledáte kousek, který bude fungovat vždy a se vším, je to kožená/koženková bunda. Do pasu, na tělo a bez žádných zbytečných vychytávek. V kombinaci s tolik holčičkovskými šaty je to jednoznačně sázka na jistotu.

černá

S kozačkami nad kolena

Taky nevíte, co si o délce těchto bot myslet? Působí na vás vulgárně? Nebo nevíte, s čím je kombinovat? Kozačky jsou samy o sobě už dost výrazným prvkem, navíc se snadno překombinují, a to je spíše ke škodě, ale ve spojení s jednoduchými kratšími LBD, kdy vám vykoukne jen malý kousek kůže, rozhodně nešlápnete vedle.

šperky

S hnědým kardiganem

Vzpomínáte si na přísné módní pravidlo, kdy se hnědá a černá rozhodně nesměly kombinovat? Tak to už je dávno pryč. Tato dvojka funguje náramně a černé šaty a huňatý teplý kardigan by o tom mohly vyprávět své. Outfit pak došperkujte o zlaté doplňky a vyrazte do světa.

černá

S bílou košilí

Je to tak trochu návrat do školních lavic, ale o to zábavnější a rafinovanější. Vrstvit neznamená jen na sebe, schválně vyzkoušejte kouzlo „podvrstvení“! Stačí, když pod volnější černé šaty bez rukávů (klidně i pletené nebo vlněné) obléknete bílou košili nebo jemnou blůzku. Vysoké boty pak budou skvělou tečkou tohoto elegantně-studentského outfitu.

černá

Víkendové variace

Dva dny volna nemusí nutně znamenat tepláky nebo pyžamo. Užijte si je ve stylovém duchu! Místo lodiček nazujte bílé tenisky, sako a elegantní svetr vyměňte za džísku nebo trendy mikinu a obří kabelku, bez níž v týdnu neuděláte krok, nechte odpočívat. Víkend je jako stvořený pro trendy batůžky nebo malé kabelky přes rameno.

černá

Nezapomeňte si přečíst: