Dnes máme den otevřených dveří. A protože každý den otevřených dveří doprovází i různé soutěže a zábavné kvízy, i my jsme si pro vás jeden připravili. Určitě to nebude těžké.

Vybrali jsme tři redaktory, které jsme se v několika větách pokusili popsat. Vašim úkolem je samozřejmě poznat, kdo se pod krátkou charakteristikou skrývá. Odhalíte je?

Osoba první

Je tady v redakci docela tichý člověk. Pokud ji ovšem v redakci potkáme. Velkou část pracovní doby totiž tráví v terénu. Na druhou stranu o sobě dává vědět (nejen) na internetu docela hlasitě. Je to všestranný umělec/umělkyně, který/á holduje zdravému životnímu stylu. Fantazii téhle osobě může leckdo jen závidět. Nemůžeme si stěžovat ani na nedostatek humoru, kterým umí překvapit. Zároveň se nebojí vyzkoušet cokoliv nového, do čeho bychom my ostatní snad ani nešli.

Osoba druhá

Je hlasitá hlavně ve chvíli, když se něco nedaří, když zlobí počítač nebo šéf :-). Umí pěkně provětrat slovník, ale málokdo by to do tak křehce vypadajícího tvora řekl. V některých věcech se jeví spíše konzervativní. A na rozdíl od jiných členů redakce, se před čtenářkami nechce příliš odhalovat. Takže se nejspíš nikdy nedozvíte, jak je na tom se sexem na veřejnosti, jestli má nějaké skryté úchylky, nebo zda krká po jídle. Každopádně všichni víme, že má šmrnc.

Třetí osoba

Za konzervu by se určitě označit nedala. Má ráda, když aspoň trochu vyčnívá. Je to trochu drsňák, což lze snadno poznat. Vyžívá se v černém humoru a je nadmíru vybíravý/á, hlavně v záležitosti protějšků, filmů a hudby. Prohlašuje o sobě, že má divný vkus, je pro každou špatnost a že miluje, když může lidi bavit. Tak nevím, jestli je, nebo není dobře, že se v redakci snaží držet spíše v povzdálí.

 

Reklama