Láska dovede pěkně převrátit váš život naruby. Najednou vaříte, perete, uklízíte, v televizi běží hokej, v křesle někdo sedí, je to chlap, všechno ví, má hlad a jeho matka vaří lépe než vy. A k tomu ho milujete, a tak chcete být krásná, což, jak všechny víme, je hrozně, hrozně pracné. Jak se tomu vyhnete? S námi. Máme pro vás podrobný návod, jak si počínat

Domov. Právě jste vstala z postele a přemýšlíte, co s dnešním dnem. Popíjíte kávu a vtom… Zvonek! Kouknete se do kukátka a tam stojí nádherný kousek druhé poloviny lidstva. Co teď ???
Otvírejte zásadně v natáčkách a v pleťové masce (pleťová maska z droždí či bahna z mrtvého moře musí být proto permanentně připravena v předsíni). Pootevřete dveře na škvíru zhruba 15 cm a podívejte jedním široce rozevřeným okem. Neskrývejte své rozladění nad nečekanou návštěvou, posaďte hlas nejméně o tři tóny výše a otrávenou intonací zařvěte: „No?!“ Klaďte přitom důraz na písmeno „o“ – musí vyznít s jemným nádechem písmenka „a“.

V případě, že muž zůstává (a říká něco důležitého – protože jinak by tam určitě nestál) otevřete dokořán a nechte toho prince okem spočinout na vašich bavlněných, modrých teplákách s dírou na koleni a kapsou vzadu (dobré jsou ale i silonové legíny v sytých barvách) . Dopřejte mu pohled i na vaše moderní bačkory ve tvaru dvou huňatých růžových psů. Opřete se pravou rukou o dveře, levou ruku dejte v bok a úplně přeneste váhu na levou nohu (no zkuste si to radši hned, ať to máte nacvičené). Ať návštěvník řekne cokoliv odpovězte mu: „Cožé?“

Během jeho opětovného vysvětlováni si alespoň jednou zkuste s hlasitým mlasknutím
vysát kousek oříšku ze zubu. Chlap se možná opět rozmluví. Dobře mu tak! Volně spusťte spodní čelist a během jeho monologu mějte ústa lehce pootevřená. Chvíli na něho takto hleďte a dávejte pozor, kdy bude se svým proslovem končit. Jakmile budete mít ten pocit, svůdně přimhuřte oči ……… ladným krokem vystupte ze dveří………obejděte ho s pohledem lovce a……vší silou a s hurónským smíchem ho plácněte po zadku!

Za utíkajícím krasavcem křičte cokoliv. Určitě se nevrátí.