Druhá série omlazovací reality show Mladší o pár let skončila v polovině března 2011 10. epizodou. Jak se účastníci proměn mají dnes? Co se změnilo v jejich životech? Jsou opravdu šťastnější, jak deklarovali při proměnách? Nebo naopak sklouzli do starého životního stereotypu, jak jim prorokovaly zlé jazyky internetových diskusí a chatů?

mladší

Odborný partner pořadu, Klinika GHC Praha, kde se proměny realizovaly, pozvala všechny účastníky na společné setkání a večeři do pražské restaurace U Patrona. Kromě paní Miluše Holubové dorazili všichni. A hned první pohled měl určitě podobu obdivného „wow“!! Upravené dámy a pánové rozhodně neztratili šmrnc a nově nabyté sebevědomí!

mladší

„Dokončuji si rekvalifikační kurs a na podzim začnu dálkově studovat průmyslovku, abych si mohla dodělat maturitu,“ říká Ivana Končelíková, žena, která s vrozenou vadou, rozštěpem nosu, prošla asi nejvýraznější a nejsledovanější proměnou celého pořadu.

„Uráželo mě mnohdy, co lidé psali ve svých komentářích na internetu, ale nic si z toho nedělám. Já jsem šla s kůží na trh a jsem ráda, že jsem to udělala. Oni se anonymně schovávají za internet a možná mi jen závidějí,“řekla mi paní Eva Vavřičková, které to opravdu velmi slušelo.

mladší

Paní Jana Božková se svým partnerem Janem Rozsypalem se zase zaměřili na životosprávu a velmi omezili kouření. „Nedokázali jsme přestat úplně, ale snažíme se žít zdravěji,“ říká paní Jana.

Všechny samozřejmě zajímalo, zda si paní Vlasta Kubínová již našla nového partnera. „Zájemci už jsou, ale já si nyní chci dobře vybrat, tak uvidíme,“ usmívala se tajemně paní Vlasta.

mladší

Také „vyhořelé zdravotní sestry“ Ivana Šustrová a Julie Hovorková jen sršely energií. Julie podobně jako paní Ivana Končelíková právě absolvuje rekvalifikační kurs a k budoucnosti se staví čelem.

„Dcerka mi zřídila Krabici vzpomínek, a tam ukládám všechno, co s proměnou souvisí. Tak tam přidám i fotky z proměny, které jsem tu dnes dostala, a další věci,“ řekla paní Zuzana Rambousková, a trefně tak pojmenovala to, co vyjadřovali všichni: proměna byla pro většinu účastníků určitým životním zlomem a zůstává také milou vzpomínkou. Kromě jiného na Kliniku GHC, jejíž prostory, personál a služby si účastníci oblíbili a nemohli si je vynachválit.

mladší

S některými účastníky proměn se diváci znovu setkají už v létě, kdy se budou některé epizody reprízovat. Klinika GHC - více najdete www.ghc.cz.

Reklama