bela.jpg

Foto: Radio Caracas Televisión

Natalia Streignard, která se u nás proslavila rolí Valentýny v telenovele Má tlustá Valentýna, se dnes už herectví nevěnuje. Pověsila ho na hřebík v roce 2011, kdy se jí narodil první syn. Od té doby se naplno pustila do role matky. S manželem Donatem Calandriellem má dnes už tři potomky.
 
V současné době se herečka kromě dětí věnuje hlavně svému Instagramu, kde je inspirací mnoha dalším ženám. Kromě rozsáhlého alba rodinných fotek na jejím profilu můžeme vidět také videa, kde Natalia cvičí. Ve svých 50 letech a po třech dětech si stále udržuje perfektní postavu.

natal.jpg

Foto: Profimedia

Nedávno se v živém vysílání na svém Instagramu nechala slyšet, že se nebrání tomu vrátit se ke hraní. Děti jsou už přece jen větší. Avšak pokud by nějaká nabídka přišla, chce současně s prací zvládat i rodičovství, neboť děti jsou pro ni prioritou. „Vrátila bych se, avšak s rolí, která není tak náročná. Nevím, zda bych byla ochotna být mimo domov sedm dní v týdnu,“ řekla.
 
Několik nabídek k návratu na televizní obrazovky prý během své herecké pauzy dostala. Její děti však byly buď malé, nebo byla zrovna těhotná. Poslední telenovela, kterou Natalia natočila, byla El juramento z roku 2008.


 
 

Reklama