Baterie se postará o plný výkon spotřebiče. Co ale tak vědět, jak dlouho ještě baterie vydrží. Kärcher vyvinul multifunkční bateriové vysavače, které vám ukážou, kolik času ještě zbývá a snadno si poradí se suchými i mokrými nečistotami všude tam, kde by běžnému vysavači došel dech.

Multifunkční bateriový vysavač Kärcher WD 3 Premium Battery Set si bravurně poradí se suchými i mokrými nečistotami v dílně, v garáži, či na zahradě. Vysaje hobliny, piliny, kamínky, písek i rozlitou tekutinu a všude tam, kde není vysávání možné, pomůže praktická funkce fukaru (např. při odstranění spadaného listí ze štěrkové cesty). 4 velká kolečka zaručí stabilitu, aby neztratil rovnováhu ani na dlážděné cestě. Vysavač Kärcher WD 3 Premium Battery Set pracuje nezávisle na elektrické síti, což vám umožní maximální pohyb po celé uklízené ploše. Nemusíte se otáčet za zamotaným nebo zaseknutým kabelem, ani omezovat délkou přívodní šňůry. Můžete s ním jít, kam se vám zlíbí.

Součástí balení je i výměnná baterie 36V Battery Power, s níž můžete vysávat dlouhých 15 minut bez omezení výkonu. Stav baterie zobrazuje LCD displej, abyste přesně věděli, kolik minut vám ještě zbývá do úplného vybití. Mezi praktické vymoženosti patří nárazuvzdorná nádrž z ušlechtilé oceli o objemu 17 l a patronový filtr k vysávání suchých a mokrých nečistot. Díky odnímatelné rukojeti lze namontovat příslušenství přímo na sací hadici. Praktická parkovací poloha umožní pohodlné zaparkování sací trubky a podlahové hubice. Po práci stačí vždy dobít baterii a vysavač bude opět připraven k práci na jakémkoli místě, kde bude potřeba vysát nečistoty.
Doporučená MO cena 8 890 Kč

Reklama