Pokud máte doma juniora, kterému byste chtěli usnadnit v budoucnu cestu za vysněným povoláním a zároveň mu dopřát nezapomenutelný prázdninový zážitek, zpozorněte. Právě nyní je totiž nejlepší čas na rezervaci letních jazykových pobytů.

Ceny letenek na letní termíny jazykových kurzů jsou momentálně nižší a většina zahraničních škol má stále volné kapacity. Právě s kapacitou bývá pak před létem problém. Většina škol má místa vyprodaná, a proto se výběr možných variant velmi zužuje,“ říká Kristýna Linhartová, manažerka portálu Study.cz, který každoročně zprostředkovává kurzy pro stovky dětí.
5e660f1c2712dobrazek.png

Spojení příjemného s užitečným
Během dvou týdnů intenzivního studia v zahraničí se junioři rozmluví, naučí se používat ustálená slovní spojení a rozšíří si slovní zásobu. Jazykový kurz je tak mnohdy přínosnější než několik měsíců v běžné škole, kde výuka jazyka probíhá jen pár hodin týdně. Žáci se ale zároveň nemusí bát, že by přišli o zábavu, která k prázdninám neodmyslitelně patří.

Například na Maltě, jedné z nejoblíbenějších destinací pro letní jazykové pobyty, mohou studenti po výuce trávit volno na pláži nebo hraním týmových her. Pro juniorské účastníky je během celého kurzu vždy připraven bohatý program. Výuka probíhá zábavnou formou a často se pořádají výlety po okolí.5e660f1316074obrazek.png

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem
Největší poptávka je samozřejmě po kurzech s anglickým jazykem, které žáci jezdí nejčastěji studovat do Anglie a na již zmiňovanou Maltu. Výuka hlavního světového jazyka ale může probíhat i v dalších evropských zemích. „Za zvážení jistě stojí Irsko, kde je obecně méně turistů a větší pravděpodobnost, že ve škole nebudou další česky mluvící studenti,“ doplňuje Linhartová.5e660f268cda5obrazek.png
V posledních letech mezi českými studenty roste zájem i o další jazyky, jako jsou francouzština, němčina či španělština. Jejich výuka probíhá nejčastěji v zemích, kde tento jazyk převažuje. V případě francouzského jazyka je stále oblíbenější destinací Montpellier, kde je bohaté kulturní vyžití. Za zlepšením španělského jazyka zas účastníci kurzů míří do Malagy nebo Valencie, kam přes léto létají přímé spoje z Prahy.

O společnosti ASIANA a portálu Letuška.cz
Společnost  ASIANA byla založena v roce 1993. Její portál Letuška.cz byl spuštěn v roce 2001 jako první online prodejce letenek v České republice a střední a východní Evropě. Letuška.cz se stala  prvním úspěšným  start-up ve svém oboru v ČR, naučila Čechy nakupovat letenky přes internet. ASIANA patří rovněž mezi nejvýznamnější poskytovatele cestovních služeb pro korporátní klienty. Divize Europea.Travel se věnuje oblasti MICE. Organizuje eventy, konference, teambuildingové aktivity pro tuzemské firmy, nadnárodní korporace i zahraniční subjekty. Jazykové pobyty a studium v zahraničí ASIANA nabízí prostřednictvím portálu Study.cz.
5e660f303a365obrazek.png

O Study.cz
Portál Study.cz navazuje na technologickou vyspělost společnosti ASIANA a zároveň čerpá z pětadvacetiletých zkušeností s poradenskou činností a odbavováním klientů za studiem v zahraničí. V nabídce Study.cz jsou jen ověřené školy nebo jednotlivé pobočky osvědčeného řetězce. Ve spolupráci s ostatními projekty společnosti ASIANA zajišťuje portál Study.cz jazykový kurz v zahraničí včetně letenek, víz, extra ubytování či pojištění.
5e660f3b01b5eobrazek.png

Reklama