Před prázdninami probíhala na stránkách Žena-in soutěž, kde mohly čtenářky vyhrát WC NET, žrout zápachu. Mohly tento přípravek otestovat, poprosily jsme je, aby nám zaslali vyjádření, jak byly s přípravkem spokojeny.

Co mohly otestovat? Jaký je WC NET Žrout zápachu?

WC NET Žrout zápachu z odpadu je biologický přípravek založený na výběrově adaptovaných bakteriích, které úspěšně bojují proti vytváření usazenin a zároveň zabraňují fermentačnímu, kvasícímu procesu, který je příčinou nepříjemného zápachu. Tyto bakterie, aplikované do trubek prostřednictvím Žrouta zápachu z odpadu, působí přímo na usazený povlak, který biologicky rozloží. Postupně odbourávají i zbytky bakterií, které způsobovaly nepříjemný zápach.

Jaké byly odpovědi čtenářek, které jej získaly?

…děkuji za výrobek WC NET, který jsem od Vás obdržela za účast v soutěži magazínu Žena-in. S výrobkem jsem velmi spokojena, jelikož skutečně odstraňuje zápach odpadu a nahrazuje ho svěží vůní. Uvítala bych podobný výrobek pro odstranění zápachu z toalety.

S pozdravem, Šimůnková


Hezký podvečer,
 
nejdříve Vám chci poděkovat za výhru WC Net - Žrout zápachu z odpadu. Výrobek jsem použila zatím 2x. V návodu je uveden dvojí způsob použití. Buď nalít do odpadu půl lahve a nechat působit 15 minut nebo dávkovat po jednom uzávěru (1x týdně) a nechat působit 6 hodin.
Já využila té druhé možnosti. Přiznám se, že mi bylo líto najednou vylít půl lahve do odpadu, sotva jsem výhru obdržela :-)))
Takže jsem dvě neděle po sobě nalila uzávěr do dvou odpadů v kuchyni a jednom v koupelně. A nechala působit přes noc. Zápach zmizel, vůně samotného přípravku je docela nenásilná. Toho jsem se trochu bála, aby to nebylo cítít nakonec ještě víc. Nebylo ;-).
Je pravda, že po pár dnech byl spíš cítit zase odpad, ale bylo to teprve po 2 dávkách.
Tak uvidíme po čase.
Vaše žena-in :-)  Lucie Slabinová

Dobrý den, z výhry jsem měla velikou radost a druhou radost mi udělal WC Net svou vůní, konečně přípravek, krerý voní a zároveň odstraňuje zápach. Používám jej preventivně jednou týdně jeden vršek do umyvadlového odpadu, do vanového odpadu a do wc mísy. Zápach nás nikde netrápí a vůně nás mile překvapuje. Díky, díky, díky a jen tak dále. Mnoho spokojených uživatelů
přeje Věra Konečná


Doufám, že má záporná odpověď neovlivní další soutěže ale já v tom výrobku WC proti zápachu nic nevidím. Vyhrála jsem to, tak to používám, ale nepozoruji žádný rozdíl, když jsem ho nepoužívala. Sama bych si ho nekoupila.
Holubová


Dobrý den,
Zasílám Vám odpověď na dotaz jak jsem spokojená s výhrou WC Net.
Tento přípravek jsme používali hlavně v kuchyni, kde jsme jej naleváli podle návodů do dřezu. Při ,,pravidelném" používání si myslím, že je tento výrobek perfektní, ale jen jeden přípravek na udržení voňavých odpadů nestačí (použití jedné láhve) a hlavně v případech, kdy jde už o hodně zanedbané místa. Jinak jsme s tímto přípravkem spokojeni...
Děkujem


Milá Ženo-in, moc díky za výhru, kterou jsem vyzkoušela a hned jsem ji doporučila kamarádkám. WC NET zafungoval, občas nám smrdí odpady, takže jsem byla fakt za tuhle výhru vděčná. Vaše Majda


Děkuji za možnost vyzkoušení žrouta zápachu. Postupovala jsem podle návodu.
Přípravek opravdu „požral“ zápach. Díky ještě jednou, Karolína K.

Předem bych chtěla poděkovat za výhru! Vyhrála jsem na Ženě-in poprvé, tak jsem z toho měla velkou radost. Žrout zápachu jsem dala mamince, protože s tímto problémem se doma nepotýkám. Odpady nám nesmrdí. Maminka z něj byla nadšená, po měsíci použití se opravdu zápach z kuchyňského odpadu ztratil.
Takže, dle slov maminky, mám poslat vstřícnou odpověď.
Díky M. L.

Celý článek o tomto přípravu si můžete přečíst tady.

Reklama