Jak dopadla naše akce se čtenářkami, které mohly testovat žehličku Philips PerfectCare Viva jste si mohli přečíst v již uveřejněném článku Jak jsme si užili sobotní dopoledne spojené s testováním žehličky Philips PerfectCare Viva?

žehlička

My jsme na místě vyzpovídaly čtenářky a zeptali jsme se jich na dojmy, které z testování měly.

Jitka S: Byla jsem nadšená, že se na žehličce nemusí regulovat teplota. Z toho vyplývá, že je jedno, z jakého materiálu práslo žehlím, nemusím si dávat pozor, je jedno, po jakém druhu oblečení sáhneme. Také je pro mne novinka, že se musí voda v zásobníku pro páru vylívat po každém žehlení. To jsem nevěděla.

Helena K: Myslela jsem si, že žehlička bude lehčí. Musím zkonstatovat, že je menší než ostatní napařovací žehličky, žehlí se mi s ní dobře. Také je dobré, že se žehlicí soustava může dát dolů (nádržka s vodou), nepřekáží tak na prkně při žehlení.

Mary: Líbí se mi, žehlilo se mi s ní dobře, i když mi díky nádržce na vodu přijde větší – ale to je jasné, někde ta voda musí být. Žehlička mi přijde velmi praktická, dobrá a bezpečná – díky regulaci teploty se nemůže prádlo spálit.

Katka: Líbí se mi, že umí vytvořit hodně páry, síla páry je velká, stačilo prádlo přežehlit jednou a bylo vyžehlené. I bavlněné kousky. Fascinuje mě, že se nemusí nastavovat teplota, to mi přijde jako velké plus.

Lucie: Já oceňuji snadnost čištění žehličky. Nemusí se složitě rozmontovávat, jak nám ukázal odborník z Philipsu, je to opravdu velmi snadné.

Hajdulen: Je to krásný dárek, já si ji asi koupím. Jak jsem si ji mohla vyzkoušet, přesvědčila mne, a to i lhůta 90 dní vrácení peněz

1anička: Já sice moc nežehlím, ale možná bych do této žehličky šla.

Danasch: Přijde mi do ruky těžší, ale rozhodně je skvělé, že není nutné nastavovat teplotu a že nezničí materiál, který žehlíme. Líbí se mi.

Baarova: Mně se líbí, jak je přizpůsobivá.

Co nám napsala čtenářka s přezdívkou Louže, která v tombole vyhrála žehličku Philips Viva?

Dobrý den,
ještě jednou Vám všem v redakci Ženy-in děkuji za možnost odnést si domů krásnou novou žehličku, „která žehlí skoro sama“. Setkání v kavárně Era na Zlatém kříži, v níž se nám naskytl pohled na historické jádro samotného centra Prahy, bylo moc pěkné a pro mě ještě okořeněné tou krásnou výhrou. Přesto si myslím, že to bylo příjemně strávené dopoledne i pro ostatní účastnice akce. Žehlení s tím malým zázrakem, který mám já nyní doma, si mohly vyzkoušet všechny přítomné ženy, a navíc jako bonus, který jsem opravdu kvitovala s povděkem, jsme se s pomocí relaxačních technik dostaly s paní psycholožkou do náruče zurčícího vodopádu a odpoutaly jsme se od každodenního shonu.
Ve zkratce: Bylo to fajn!
Můj prodloužený víkend pak pokračoval příjemnou komentovanou procházkou po Vyšehradu a krásným kulturním zážitkem v sále Bohuslava Martinů na Malostranském náměstí, kde hráli studenti HAMU v rámci oslav 17. listopadu.
Vždy večer, tedy v sobotu, v neděli i v pondělí jsem na chvilku zapojila do sítě svou novou žehličku a užívala jsem si „relaxační žehlení“ se sklenkou dobrého mladého vína... prodloužený sváteční víkend se mi opravdu vydařil!
DĚKUJI!
Jarmila Loužná

Prohlédnout si můžete také naše videa, která vznikla na místě:

Čtěte naše články:

Více na www.snadnezehleni.philips.cz

Reklama