velafrutta

Máte rádi rajčata? Po jakých rajčatech sáhnete, když nejsou k dostání kvalitní čerstvá, nebo když potřebujete uvařit pravou italskou omáčku k těstovinám? Chceme vám představit značku Valfrutta, protože na její výrobky se z hlediska kvality a chuti můžete vždy spolehnout. Čtenářky Ženy-in měly možnost zapojit se do soutěže a vyhrát balíček k testování. Balíček obsahoval: loupaná rajčata, krájená rajčata, krájená rajčata s bylinkami a rajčatové pyré.

Soutěž skončila, výherkyně dostaly své dárky. Jak jim rajčata Valfrutta chutnala? Co nám napsaly jako svou zkušenost? Přečtěte si jejich reakce!


velafruttaDobrý den, ještě jednou děkuji za výhru. S výrobky rajčata Valfrutta jsem byla velmi spokojená. Nejvíce nám chutnala krájená rajčata, která jsem použila do těstovinového salátu, a rajčatové pyré, které jsem rozetřela jako podklad na pizzu. Všechny výrobky mají výbornou a jemnou chuť, voní po čerstvých rajčatech a zvýrazní chuť pokrmu. Chutnala nám, jako kdybych si rajčata právě utrhla ze zahrádky a čerstvá je použila na přípravu jídla.
Určitě si tento výrobek znovu koupím.
Mgr. Lenka Sanická


Dobrý den,
ještě jednou mockrát děkuji za výhru.
Vyzkoušela jsem rajčatové pyré, které jsem dala na pizzu. Bylo skvělé - mělo výraznou rajčatovou chuť a krásnou barvu. Z loupaných rajčat jsem udělala výbornou rajskou omáčku a ochucená rajčata jsem dala pod hovězí maso.
Doma jsem měla takový úspěch, že se rajčata Valfrutta stala součástí mých potravinových zásob ve spíži.
K Vaší druhé otázce Vám sděluji, že tyto výrobky si již kupuji a samozřejmě kupovat budu.
Zuzana Březinová


Dobrý den,
moc ději za výhru k otestování. Valfruttu jsem použila k výrobě rajské omáčky, rajské polévky a pro omáčku „po Srbsku". Nejvíce mne oslovily rajčata s bylinkami. Byly výborné. Sice jsou tyto výrobky dražší než obyčejné protlaky, ale opravdu chutnají skvěle. Mohu jen doporučit. Budeme si je nadále kupovat.
Krausová Olina


Hezký den,
píšu vám e-mail ohledně testovacích produktů Valfrutta. Moc mile mě překvapila rajčata v plechovce, kupuji zatím jen pyré. Použila jsem vše do omáček a na pizzu. Z pyré děláme běžně polívky a rajskou omáčku. O rajčatech Valfrutta jsem již četla na Ženě-in, ráda kupuji kvalitní potraviny. Určitě je doporučuji!
Marie H.


velafruttaS výrobky Valfrutta jsem byla hodně spokojená, výrobky znám a kupujeme je, ale novinky jako kousky rajčat s příchutěmi jsem neznala, takže jsme je rádi ochutnali. Určitě je zařadíme do našeho jídelníčku. Rajčajta Valfrutta jsou vynikající, mají chuť, barvu, nepřipomínají nic umělého, ale jen chutnají po dobrých rajčatech, takže se k nim rádi vracíme.
Rajčata si určitě i sami koupíme. Už teď jsem hodně využívali rajčatové pyré a i rajčata jsme občas koupili, takže v tom budeme pokračovat.
Markéta Pokorná


S výrobky rajčata Valfrutta jsem byla velmi spokojena a už jsem i nakoupila domů. Určitě výrobky doporučuju.
Neumannová Eva


Dobry den, pisi ohledne testovani... s rajcaty Valfrutta jsme byli doma opravdu moc spokojeni, doted jsme pouzivali jen klasicke protlaky, ale tohle je uzasna zmena a navic moc dobra.
Rozhodne je v budoucnu budeme kupovat dale.
swicak


Dobrý den,
výrobky Valfrutta jsou výborné, moc jsem spokojená. Překvapila mě výrazná chuť.
Využila jsem je hlavně do omáček. Ráda si je zase koupím.
Chmelová Pavla


velafruttaMilá redakce!
Děkuji za možnost otestování rajčat Valfrutta. Ráda vařím, tak jsem si výhru opravdu užila. Všechny výrobky chutnaly skvěle, voněly po čerstvých rajčatech a i chuť byla, jako bych si je koupila čerstvá. Žádné známky něčeho „umělého“. Uvařila jsem s nimi rajskou polévku, omáčku, dala jsem je pod maso. Využila jsem i recept z kuchařky ze stránek Valfrutta. Díky a doporučuji. Budu si je kupovat a vždy si při tom vzpomenu na to, jakou jsem měla z výhry radost.
Dáša Blechová


Skvělou inspiraci pro použití výrobků Valfrutta, které čtenářky testovaly, najdete na www.valfrutta.cz. Zde si můžete stáhnout a vytisknout elektronickou kuchařku s nejlepšími rajskými recepty, které pro Vás připravili sami šéfkuchaři Pražského kulinářského institutu!

Reklama