Nedávno proběhla na našich stránkách propagace očního gelu Blefagel. Poprosili jsme čtenářky, které tento přípravek získaly, aby nám napsaly, jakou s ním měly zkušenost.

Blefagel - jednoduché řešení, které řeší příčinu vašich obtíží unavených a podrážděných očí:

Blefagel je ten pravý pro vás, pokud:

  • trpíte opakovanými záněty okrajů víček (blefaritidy, meibomitidy, ječná zrna)
  • máte obtíže s pálením, štípáním, svěděním očí
  • trpíte syndromem suchého oka
  • trpíte očními alergiemi

blefagelBlefagel je oční gel, který byl vyvinut pro léčbu a prevenci zánětlivých onemocnění víček a souvisejícího syndromu suchého oka. Při těchto obtížích hraje zásadní roli hygiena víček a jejich okrajů. Blefagel je hypoalergenní, bez parfémů a alkoholu. Šetrně rozpouští a odstraňuje z očních víček i okolí oka očí nečistoty, působí antibakteriálně a pomáhá udržet správné pH. Šetrně a účinně odstraňuje z víček alergeny (např. pyly, prach), zvláčňuje a zklidňuje podrážděná oční víčka.

Čištěním okrajů víček přípravkem Blefagel se zlepší funkce mazových žláz a obnoví se lipidová složka slz.  Pacienti vyřeší příčinu suchých očí, nebo alespoň pocit suchých očí výrazně zmírní. Nahradí nebo zmírní tak nepohodlné a neustále kapání umělých slz/očních kapek.

Jak se Blefagel oční gel používá?

  • naneste 0,5–1 cm Blefagelu na odličovací tampon
  • zavřete oko, nečistoty odstraňte tak, že budete jemně a opakovaně otírat tamponem okraje víček, oční víčka a řasy
  • s novým odličovacím tamponem postup opakujte i na druhém oku

Oční lékaři doporučují Blefagel používat: 2 x denně (ráno a večer) po dobu, než obtíže odezní.

Po ukončení intenzivní léčby: 2 x týdně k prevenci návratu onemocnění. Jedno balení obsahuje jednu tubu očního gelu o velikosti 30 ml (balení na cca 2 měsíce)

Co nám o Blefagel napsaly výherkyně soutěže – čtenářky Ženy-in?

Pokud se mám vyjádřit, jak přípravek funguje, ráda v rámci (čehokoliv) to učiním. Tudíž: Blefagel, který jsem obdržela, je sice v malém balení (tubička o obsahu 30 ml), ale přesto ho mám dodnes a používám ho skoro 3x až 5x v týdnu, podle líčení. Stačí na tampón opravdu nanést malé množství a výsledek je překvapující. Při odličování řasenky, která drží skoro jako nesmazatelná, mě ze začátku (nadneseně) vylekal ten chlad! Opravdu, ale zvykla jsem si a je to dokonce i příjemné a po dlouhém dnu (respektive noci), protože pracuji jako recepční a na večer se do práce líčím, a tak ráno, když se doma odličuji s Blefagelem, je to osvěžující i pro unavené, oteklé oči. Obyčejně používám na odličování pleťové mléko od Garnier, s tímto výrobkem jsem rovněž spokojená. U Blefagelu je opravdu intenzivní zchlazení očního víčka, a tím pádem je to i velmi osvěžující pro unavené oči. Také oproti pleťovému mléku má Blafagel určitě výhodu i v tom, že nedráždí oči, pleťové mléko je řidší a je tu větší možnost proniknutí zpod řas přímo do oka, což u gelu nehrozí. Co se týká množství nanášení na tampónu, tak oproti pleťovému mléku je určitě úspornější. Moje vyjádření nemusí být anonymní, za svým hodnocením si stojím a s výrobkem jsem spokojená. Blefagel mě opravdu příjemně překvapil. Přeji pěkný zbytek dne a jsem s pozdravem

Dana Procházková (nick dajdada)


Dobrý den,

před časem jsem vyhrála přípravek Blefagel. Na dotaz, jak jsem s výrobkem spokojena, musím odpovědět, že nejspokojenější je manžel. Velmi si přípravek chválí. Jelikož pracuje ve velkém obchodě, kde se vyskytuje větší množství prachu, a cestuje domů autem, když má unavené či podrážděné oči, použije přípravek Blefagel. Po manželově zkušenosti a jeho radě zůstane u toho přípravku. Výhrou jsme tak byli spokojeni oba dva, manžel využije gel a já plážovou tašku. S pozdravem

Marie 


Trpím mírnou alergií - tzn. že prášek na alergii a kapky do očí mi naštěstí stačí a díky za ně, protože hlavně na jaře i ta má drobná alergie na pyly mi dává zabrat. Nyní jsem díky vaší soutěži mohla vyzkoušet Blefagel a musím jen chválit - při svědění očí i unavených očí od počítače v práci mi rychle a efektivně pomůže.

Petra


Dobrý den, jsem ráda za výhru Blefagel. Celý den pracuji na počítači a večer mívám často unavené oči, často mě pálí. Blefagel jsem použila hned, překvapilo mne, jak je příjemný a chladivý. Dobře odlíčil a ještě relaxoval unavené oči.

Jitka K


Milá redakce, jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet Blefagel, gel na unavené oči. Musím používat kosmetiku, která nedráždí oči, mám je hodně citlivé a Blefagel pro odlíčení je super. Nejenže nealergizuje, ale také perfektně odlíčí. Děkuji a ráda se zúčastním dalšího testování – pokud budu mít štěstí.

Hanka Novotná

Více o Blefagelu najdete na www.blefagel.cz