dermacolChcete udělat něco pro svou postavu? Trápí vás celulitida? DERMACOL ENJA si vás vezme do parády! Na základě soutěže se značkou Dermacol jste se mohly zapojit do soutěže a získat kúru pro pomoc s celulitidou. Vybrali jsme na základě deset čtenářek, které otestovaly přípravky DERMACOL ENJA! Jak byly s tímto přípravkem spokojeny? Jak testování dopadlo?

Zde jsou jednotlivé zkušeností. Čtenářkám jsme položili dvě otázky:

1. Jak jste byla s výrobkem spokojená? Splnil vaše očekávání?
2. Koupíte si tento výrobek?

Jak nám čtenářky odpověděly?

Dobrý den,
ráda bych se tedy touto cestou s Vámi podělila o zkušenosti s testováním gelu proti celulitide DERMACOL ENJA NIGHT.
Co se týká první otázky Jak jste byla s výrobkem spokojená?, můžu odpovědět takto:
S výrobkem jsem byla velmi spokojena, co se týká po stránce vůně a konzistence. Gel se dobře nanášel a roztíral na problematické partie, po několika minutách byl vstřebaný do pokožky a nezanechával žádný mastný film, který se často vyskytuje u některých konkurenčních výrobků. A to já nerada! Také je výhodné použití před spaním na noc, kdy máte více času věnovat se svému tělu, než když člověk ráno vstává a na nic většinou není čas!:-) Přípravek jsem nanášela na všechny problematické partie, jako jsou stehna, bříško, zadeček a paže.
Co se týká funkční stránky, až zase tak závratný pokrok na pokožce znát nebyl. Je pravdou, že pokožka byla taková jemnější, trošku vyhlazenější. Ale v případě mého již středního stupně celulitidy by bylo třeba časově delší kůru cca půl roku a víc a to by asi výsledky byly určitě viditělnější. Nicméně myslím si, že je určitě dobrým pomocným prostředkem pro ženy, které s celulitidou bojují. Ale jak uvádím pouze pomocným a sám o sobě bohužel s celulitidou nezatočí, je třeba k tomu zdravý životní styl celkově!
A tudíž mohu přejít k 2. otázce Koupíte si tento výrobek?
Jak již jsem uvedla výše, je třeba jistě tyto typy výrobků používat dlouhodobě, aby byl výsledek znát. Takže výrobek si určitě ještě koupím a budu se snažit používat pravidelně.
Tímto Vám moc děkuji, že jsem díky Vám tedy díky ženě-in mohla vyzkoušet jeden z výrobků dnešní doby určený v boji s celulitidou.
S pozdravem

MAGDA SEDLÁČKOVÁ (mamisek)

Jak jste byla s výrobkem spokojená?
S produktem ENJA NIGHT jsem byla velice spokojená. Má příjemnou vůni, velmi dobře se roztírá a nezanechává mastný či jiný film na těle. Kůže je po jeho používání více vypnutá a pružná.
Koupíte si tento výrobek?
Tento a výrobky podobného druhu kupuji pravidelně. Cena je srovnatelná s ostatními, takže vážně uvažuji o pokračování v této řadě kosmetiky a o jejím pravidelném nakupování.

Děkuji a přeji pěkný den.

Kaštánková

S výrobkem jsem byla velmi spokojená. První dojem z gelu byl smíšený - měla jsem obavy, abych nebyla lepkavá. Naštěstí se gel pěkně vsáknul a zbyl jen pocit hladké pokožky. Čím déle jsem gel používala tím byla pokožka jemnější. Samozřejmě, že to není zázračný krém, který by odstranil celulitýdu, ale pěkně vyhladil a tím je květák míň znatelný. Krém si určitě ještě koupím, abych ho mohla používat přes prázdniny. Přeci jen se víc odhalujeme a přes slabé látky je všechno vidět tak ať si nedělám ostudu.
Moc děkuji a pozdravuju všechny v redakci.

Blesksoft

Dobrý den,
s výrobkem jsem byla spokojená,protože se dobře nanáší,hezky voní,není po něm mastná ani lepivá pokožka.Bohužel v zrcadle jsem žádné velké změny nezaznamenala,snad jen sugestivní pocit,že je to trošku lepší.Kdybych měla víc finančních prostředků(jsem na rodičovské dovolené),tak bych si ho i koupila,možná,že delší používání by mělo větší výsledky.Nyní používám jiný gel na cellulitidu zn.Beauty Iseree za 79kč koupený v Lidlu.Zázraky se prostě nedějí a cellulitida k nám ženám bohužel patří,tak jako k mužům pivní pupky:-)).
S pozdravem

Kafková Zdenka

Milá redakce, ráda se s Vámi podělím o zkušenost s Dermacol Enja.
A tady jsou odpovědi na Vaše otázky:
1) Výrobek jsem používala pravidelně a řekla bych, že mám hladší, pružnější a pevnější pokožku. Dokonce mám pocit, že mi nějaký ten „celťáček" zmizel
2) A na otázku, zda si tento výrobek koupím Vám prozradím sladké tajemství: protože jsem už „dopatlala" oba testované výrobky, další už mám koupené a zase dva! Jsem spokojená, tak proč nepokračovat v tom, co mi prospívá, ne?  Děkuji za to, že jste mi umožnili otestovat tento výrobek. Sama bych se asi neodvážila. Přeji krásný den

Vaše čtenářka Eva

Dobrý den, předem Vás moc zdravím a děkuji, že jsem měla možnost tento výrobek vyzkoušet. Spokojenost byla opravdu velká, jelikož výrobky Dermacol používám standartně. Mám ráda i dekorativní kosmetiku a tak mně bylo ctí.
Opravdu jsem změny zaregistrvala, ale hlavně si všiml můj manžel.
Samozřejmě ho budu používat dál a všude budu vřele doporučovat.

Díky, Bergnerová

Dobrý den,
reaguji na testovani kosmetiky Dermacol
1-s výrobkem jsem byla maximalne spokojena,opravdu pri pravidelne aplikaci celulitida pomalu mizela.Jen me trosku zklamalo,ze jsem pak mela pokozku dost suchou,tak jsem musela jeste promazavat obycejnym telovym mlekem a zda si tento vyrobek koupim-myslim,ze ano..ale pockam si na nejakou akci v obchode :)

megan2

Hezký den, měla jsem z výhry velkou radost, byla to pro mne výzva, abych začala konečně něco dělat s celulitidou, kterou mám na stehnech. Přiznám se, že jsou opravdu poctivě dodržovala celý měsíc pitný režim a hýbala jsem se (posilovna, aerobik), aby efekt byl co nejlepší. Použití krému Enja jsem si užívala a těšila jsem se, že celulitida zmizí. Měla jsem radost, že efekt byl po měsíci vidět. Pokožka byla vypnutá, pomerančová struktura na ústupu. Konzultovala jsem to s kamarádkou, která mě neviděla každý den, takže to mohla posoudit. Krém tedy podle mě funguje. Nastartovala jsem k tomu, že pravidelně cvičím dál a koupila jsem si další krémy, aby ch mohla pokračovat.
Děkuji a přeji hezký den, ráda zase něco vyzkouším.

Radka

Pozn. red.: Příspěvky čtenářek nebyly redakčně upraveny.

Jaký přípravek čtenářky testovaly?

DERMACOL ENJA je řada určená ženám. Pomáhá formovat ženské křivky a zeštíhlit problematické partie, zpevňovat pokožku, zabraňovat vzniku strií a odbourávat celulitidu. Ať už jste se svojí postavou spokojená nebo na jejím zdokonalování pracujete, DERMACOL ENJA vám přijde vhod. Můžete používat jen jeden přípravek nebo jich kombinovat více, čímž se i zvyšuje jejich účinnost. Máte nespočet voleb, jak si dopřát tu nejlepší péči. Přípravky řady DERMACOL ENJA si vezmou vaše tělo do parády!

Zatočte s celulitidou a zeštíhlete problematické partie!

ENJA INTENSIVE ANTI-CELLULITE TREATMENT NIGHT

ENJA NIGHT je vyvinuta tak, aby účinně působila proti nočnímu ukládání tuků a urychlila odvodnění a odplavení toxických látek z těla v době, kdy lze dosáhnout maximálního účinku. Extrakty z mořských řas, koňského kaštanu a kofein posilují rozklad tuků v pokožce, brání úbytku kolagenu a elastinu a efektivně odbourávají viditelnou celulitidu. Působení ještě zintenzívní komplex Polyplant Anti-CelluliteTM (obsahuje extrakt z břečťanu, mořské řasy Fucus, citroníku pomerančového a rozmarýny), který pokožku těla stimuluje a vyhlazuje. Pravidelnou aplikací se pokožka stává pevnější, vzhled „pomerančové kůže" se znatelně redukuje.