listerineÚstní voda LISTERINE® SMART RINSE™ je speciálně vyvinuta pro děti od 6 do 12 let ke každodennímu používání. Přitahuje a zabarvuje zbytky jídla a bakterií a děti tak vidí důkaz v umyvadle. S touto ústní vodou je čistění zubů pro děti nejen zábavné, ale i poučné a motivující.

LISTERINE® SMART RINSE™ neobsahuje cukr ani alkohol. Snadno se dávkuje, odměrku naplníte pouhým stisknutím lahvičky, což určitě oceníte. Má jemnou jahodovo-malinovou příchuť. Obsahuje fluorid sodný, který posiluje zubní sklovinu a snižuje možnost vzniku zubního kazu až o 40 % více než samotné čištění zubů zubním kartáčkem. Obsahuje cetylpyridinium-chlorid, který ničí 99 % škodlivých ústních bakterií.

Deset výherkyň soutěže získalo k vyzkoušení LISTERINE® SMART RINSE™. Jak jejich testování dopadlo? Přečtěte si jejich reakce!

Děkuji za výhru,kterou deti ještě ten den hned otestovaly.Myslím,že má u mých dětí 7.l a 9.l sklidila ústní voda Listerine dost velký úspěch.Nejsou moc nadšení z každodenního čistění zubů, ale když pak můžou použít ústní vodu,hned se jim zůbky čistí s větší radostí :) .Takže určitě si ji koupíme!!!Musím se přiznat,taky jsem ji otestovala na sobě,má fakt příjemnou chuť- pro deti,ale já si raději koupím Listerine coolmint.

Hezký den přeji. Kamila Krausová

Předem bych chtěla poděkovat za výhru ústní vodu LISTERINE® SMART RINSE™.
Ústní vodu vyzkoušeli moji synové Vojtěch 11let a Matěj 7 let ,třetí syn se nezúčastnil ač by chtěl 3 roky.
S ústní vodou LISTERINE® SMART RINSE™ jsou kluci spokojeni příchuť vyhovující (jenom Matěj je zklamaný že to nebouchne jako v té reklamě :))Po použití vody mají kluci zuby více zářivější a čisté.
Víc je to motivuje k čištění zubů ne že by to předtím šidily u zubařky na kontrolách máme vždy pochvalu.Také jsem neodolala a ač je voda určena pro děti jsem jí vyzkoušela,docela bolí pusa když se má 1minutu proplachovat.Velice chválím dávkování je velice praktické.Závěr ústní vodu LISTERINE® SMART RINSE™
budou kluci i nadále používat,protože jsou sami s výsledkem spokojeni.

Čtenářka Běla.

Dobrý den, ještě jednou za výhru dětské ústní vody moc děkuji!
S výrobkem LISTERINE® SMART RINSE™- jsem byla maximálně spokojená. Ústní voda má jemnou až nasládlou jahodovou chuť, která neštípe ani nijak nedráždí-pro dítě naprosto ideální, po aplikaci má člověk příjemně v puse a nasládlej dech, je to moc příjemná vodička. Používám ústní vody Listerine pro dospělé ale ty jsou na mě moc pálivém, proto budu odteď kupovat tuto dětskou vodu a to nejen pro děcko:-)Byla jsem příjemně překvapena a maximálně spokojena, po dlouhé době kvalitní výrobek pro děti, ještě jednou děkuji!
Zůstávám s pozdravem

Věra Marková

Jsem velmi spokojená.Tato voda dodá po pastě lepší chuť,i čistota zoubků se trochu lepší.

Martina Karoliková

Dobrý den děkuji za výhru. S výrobkem jsem byla maximálně spokojená,má krásnou malinovo jahodovou vůňi.Mohu ho jen doporučit a určitě si výrobek koupím znova.Děkuji Kollertová

Dobrý den, dcera Natálka vyzkoušela vámi zaslanou ústní vodu Listerine. Byla s ní tak spokojená, že si ji přibalila na tábor. Musela jsem ji vysvětlit, jak se ústní voda používá, protože s tím neměla žádnou zkušenost. Bylo to ale jednoduché, hned si zvykla. Měla radost, že jsme ji vyhráli! Přistupovala k testování obřadně, určitě jinak, než kdybych ji jen tak přinesla domů. Musím ji pak ukázat článek, že to na ženě-in vyšlo, jak jsme testovaly. Jestě jednou děkuji a posíláme moc pozdravů!

M. Ondrášovská a dcera Natálka

Testování výrobku: LISTERINE® SMART
S výrobkem moje vnoučata jsou velice spokojeni
po vyčistění zoubků si vyplachnou ústní dutinu do všech koutů a našli v tom zalíbení. Jitě jim tento výrobek koupím.
Jsme maximálně spokojeni a tím i zajištujeme chránit zoubky před zubním kazem kam kartáček nedosáhne.
Doporučíla jsem tento výrobek všem známým co mají děti. Děkuji s pozdravem

Jarošová Vlasta

Dobrý den, děkuji moc za možnost vyzkoušet ústní vodu Listerine pro děti. Můj osmiletý syn ji otestoval hned, jak jsem ji donesla domů a pokračuje v tom každý den. Líbí se mu, jak je to jednosuché. Vyčistí zuby a pak vyplachuje růžovou Listerine. Pak když vyplivuje, kontrolujeme, jak dobře si před tím vyčistil zuby - baví ho sledovat, jestli má následný den méně růžových hrudek v umyvadle než den před tím. Je to opravdu poučné, že dítě hned vidí, jestli si vyčištilo správně zuby. Budeme kupovat nadále, získala místo v naší koupelnové poličce.

Karolína T.

Milá redakce! Děkujeme za možnost vyzkoušení LISTERINE® SMART RINSE™ pro děti. Věruška ( 5 let) a Honzík (7 let) jí poctivě vyzkoušeli, divili se, že si nevyčistili správně zuby - upozornila jsem je, že když ústní vodu vyplivnou, uvidí,jestli jim nezbyly v puse ještě nějaké nečistoty.
Ústní voda je správně dětská, nepálí, má příjemnou chuť a děti braly použití jako zábavu. Ještě jednou děkuji!

Hana Novotná a děti

Pozn. red.: Příspěvky čtenářek nebyly redakčně upraveny.

Více o LISTERINE® SMART RINSE™ najdete na www.peceochrup.cz

Reklama