5aeaf688b747dobrazek.png
Recepty, které jsme vyzkoušeli:

Přečtěte si jednotlivé recenze od čtenářek a blogerek, které se účastnily naší krásné akce:

Jana Mikušová

Dnešní shledání mě mile překvapilo. Zjistila jsem, že suroviny od značky Madeta, které mám běžně v lednici, mohu použít i k výbornému vaření, a nejen jako nakrájenou pochoutku k vínu :-). Hruškový koláč s Nivou byl tak jemný a chutný, že ihned mohu potvrdit, že jsem našla nový nejoblíbenější recept. Největším překvapením byl rozhodně bezlepkový koláč! Doporučuji všem ochutnat. Díky za skvělý večer patří firmě Madeta a zástupcům magazínu Žena-in, kteří se o nás náležitě a svědomitě starali. Děkujeme!
5aeaf8bf22b72obrazek.png

Klára Křížová

Recepty, které jsme připravily, byly opravdu velmi dobře zvolené. Jak slané, tak sladké pečení bylo super. Mne oslovila hlavně roláda a slané quiche, protože miluji sýr. Vyzdvihla bych především Jihočeskou pomazánku vanilkovou a jogurt Narure.

Jana Chaloupková

Dnešní akce byla velice vydařená – výborné recepty v kombinaci s lahodnými výrobky od Madety. Pro mne nejchutnější recepty byly: quiche s Romadurem a quiche s hruškou. Ze sladkých receptů jednoznačně roláda. Prostě opět úžasná akce.  Madeta je jednička.
 


Blogerka Markéta Foldyna 

Bylo to prima, recepty byly dle mého gusta a bylo poznat, že si všichni moc pochutnali. Z výrobků Madeta nejčastěji používám zakysanou smetanu a cottage. Z receptů doma určitě vyzkouším bezlepkovou roládu. Díky Ženě-in za krásné odpoledne.

Květoslava Vykydalová

Velice mě překvapila chuť bezlepkové rolády. Byla vynikající, jemná a velmi chutná, zvláště krém, který obsahovala. Další vynikající chuť mě oslovila ve sklenici s vanilkovým krémem. I ostatní recepty díky výrobkům Madeta měly výbornou chuť. Osobně kupuji máslo, jak pomazánkové, tak klasické, smetanu a nivu. Do budoucna přidám i Lahůdku vaječný likér, kterou jsem neznala, je výborná.

Stella Chaloupková

Dnešní akce se mi velice líbila. Byly vybrány pěkné prostory a nádherná kuchyně. Líbilo se mi, že i přes rozdělené skupiny lidé přecházeli a vzájemně si pomáhali a popřípadě radili. Výrobky mi přišly velmi kvalitní a všechny mi chutnaly. Jednotlivé recepty byly velmi zajímavé a jednoduché, proto si myslím, že většina z nás je doma zkusí. Vše bylo krásně naaranžované a budilo krásný dojem. Produkty Madeta jsou super, kvalitní a chutné.

Anna Řepíková

Setkání celkově bylo skvělé – spousta zajímavých a překvapivě jednoduchých receptů ze surovin, co mám ráda. Žena-in a Madeta se mi trefila do vkusu :-). Nejvíc mi chutnal mugcake – superrychlý, zdravý zákusek. Ze slaných byly skvělé oba quiche, obávala jsem se aromatických sýrů, ale pečením se chutě dobře smíchaly a vznikla perfektní a nenáročná svačinka třeba pro návštěvu. Výrobky Madeta používám běžně (máslo, sýry, jogurty), ale spíše na studenou kuchyni. Setkání mě naučilo je využívat i na pečení.

Radka Dodeková

Dnešní akci hodnotím velmi pozitivně – podařená akce. Ochutnala jsem všechny recepty a nemůžu říct, že bych měla jednoho favorita. Všechny recepty, ať sladké, nebo slané, byly vynikající. Výrobky od Madety znám a ráda je používám, jako např. cottage, ale co pro mě byla novinka jsou Jihočeská pomazánka vanilková a jogurty Nature, ze kterých byly recepty. Jsou naprosto úžasné a ani jsem nevěděla, že jsou na trhu. Ráda jsem se inspirovala a už se těším, až to udělám doma dětem. Také je doporučím kamarádkám.
5aeaf93d65c78obrazek.png

Jana Nováková

Všechny recepty, které jsme na této akci připravili, jsou velmi povedené a chutné. Za TOP recepty považuji roládu a sýrový quiche s Romadurem. Výrobky Madeta běžně používám jak na sladké, tak na slané pokrmy. V poslední době jsem si zamilovala Jihočeský Cottage, který na trhu nemá konkurenci. Používám jej na pomazánky, do slaných koláčů, plněných žampionů atd.

Blogerka Jana Sohlichová

Všechny recepty jsem zkoušela poprvé. Slané koláče mi chutnaly, více ten s Romadurem. Ze sladkého pečení bych za TOP označila bezlepkovou roládu, ale i ostatní byly dobré. Madetu mám ráda a používám všechny výrobky, co jsme na dnešní akci zkoušeli.

Katka Ottmarová

Moc děkuji za možnost zúčastnit se této kulinářské akce. Madetu znám a používám, ale jen v surovém stavu, vůbec by mě nenapadlo využít produkty na pečení. Vyzkoušela jsem si přípravu quiche a udělala jsem dobře. Nejlepší recept je quiche s hruškou a nivou. Je pravda, že nivu doma hodně používáme a máme ji rádi, tak jsem byla možná ovlivněná. Jemná chuť, vůbec jsem nečekala, že bude tato kombinace tak úžasná. Jako další bych vypíchla roládu – rozplývající se na jazyku. Super. Tvarohový mugcake je dost sytý, tak doporučuji menší formičky. Ale jako ideální snídaně, navíc zdobený ovocem, je lákadlo pro děti. Lahůdková sklenička je rychlá a jednoduchá svačinka. Celá akce se mi moc líbila a budu ráda, když se zase někdy setkáme. :-)
5aeaf95c0edacobrazek.png

Blogerka Someting Sometines

Setkání bylo velmi příjemné, vše na recepty dobře připravené. Zaujal mě recept na vločkový mugcake a nejvíce ze sladkého mi chutnala bezlepková roláda. Slané quiche mi chutnaly oba, Romadur miluji a domu kupuji, stejně tak máslo od Madety, cottage sýry a zakysané smetany. Madetu obecně pokládám za tradiční značku se zárukou kvality.

Gabriela Vinklářová

Na úvod vaření jsme se posilnili „Lahůdkovou sklenicí s vanilkovým krémem“. Sklenice byla lahodná, v ní byly pro mě neznámé výrobky od Madety, Lahůdka a Jihočeská pomazánka vanilková. Obě dobré, i když pro mě tučné. V Muffinech s borůvkami mě překvapilo použití Jihočeského Cottage, který zvýšil proteiny. Podílela jsem se na výrobě obou quiche - sýrový s hruškou a s Romadurem. S hruškou mi chutnal – určitě doma upeču. Bezlepková roláda je velmi jemná a lehká, vhodná pro děti i dietáře. Tvarohový mugcake se hodí na snídani pro svou výživovou hodnotu: vločky, tvaroh, ovoce. Madeta si nese ocenění Klasa a volila jsem ji jako značku roku. Používám a kupuji hodně výrobků Madeta, máslo, Plesnivec, Romadur, nivu, jogurty, zákysy, plátkové sýry,.. V kuchyni Cheefparade jsem byla poprvé a moc mě těšilo. Přátelská atmosféra a sehraný tým.

Budeme rádi, když naše recepty a produkty Madeta také vyzkoušíte.

Inspiraci na mléčné produkty najdete na www.madeta.cz.

Naše články:

Reklama