Intimní hygiena je součástí osobní hygieny. Patnáct našich čtenářek mělo možnost testovat přípravek určený pro intimní hygienu – Lactacyd Pharma.  Každá čtenářka si mohla zvolit přípravek dle svého výběru z řady 4 produktů. Jak testování dopadlo a co nám napsaly čtenářky? Přečtěte si jejich reakce!

Lactacyd

 

 • Jsem moc spokojená. Mám citlivou pokožku a Lactacyd Senzitivní je super, že vůbec nedráždí pokožku. Jiné přípravky štípají a pálí, ale tento vůbec ne. Budu určitě používat i nadále a doporučovat kamarádkám také.
 • Oceňuji - jednoduchá aplikace - osvěžující - velmi dobrá hydratace. Nedráždí, doporučuji.
 • Jako diabetička na inzulinu,mám problémy intimní které k tomu patří.Váš výrobek mě velice potěšil ale především hodně pomohl.Děkuji.
 • Přípravek mi vyhovoval, neměla jsem po něm žádné problémy, byl příjemný, mohla bych ho používat
 • Moc děkuji za možnost tuto novinku otestovat. Jsem moc spokojená. Často chodím plavat a mám pak problémy. Lactacyd mi velmi pomohl intimní partie uklidnit a také krásně voní. Děkuji moc, určitě ho budu používat i nadále.
 • Velmi příjemný, zklidnění již po krátkodobém užívání.
 •  Vyhovoval po všech stránkách- vůně, konzistence, účinek,lahvička...
 •  Děkuji za možnost vyzkoušet tento nový přípravek.Je velice příjemný a určitě splnil to co jsem od něj očekávala.Mé problémy,které jsem měla po sportu i po menstruaci,ale hlavně po pobytu v sauně nebo bazénu,nebyly tak časté.Dalším a opakovaným používáním byly mírnější,vyskytují se méně.Určitě jej budu používat i nadále,děkuji.
 • Jsem s ním naprosto spokojená, používá i dcera.
 •  Vyhovoval
 •  Testovala jsem přípravek Lactacyd s antibakteriální přísadou. Mnou testovaný přípravek je v praktickém balení s pumpičkou. Má jemnou a nevtíravou vůni. Při použití zanechává na pokožce příjemný, jemný film. Neštípe a ani nijak nedráždí, i když výrobce tuto možnost nevylučuje (na obale uvádí v případě podráždění přestaňte používat). S přípravkem jsem byla spokojena a proto jej doporučuji.
 • Za toto testování jsem moc ráda, děkuji. Získala jsem přípravek, který mi maximálně vyhovuje. Balení, jemná vůně a hlavně jemnost. Používám ho 2x denně a jsem spokojená. Pomohl mi hodně hlavně v době menstruace, kdy mám největší problémy. Při používání tohoto přípravku, problémy s citlivou pokožkou vůbec nepociťuji. Děkuji
 •  S Lactacyd Hydratující jsem byla velmi spokojena. Vyhovuje mi jak praktické balení s pumpičkou, konzistence, příjemná vůně a výsledek je skvělý. Příjemní a svěží pocit vydrží dlouhou dobu. Určitě doporučuji.

Pozn. red.: Texty nebyly redakčně kráceny a upraveny.

Jaké přípravky čtenářky mohly otestovat?

Nová řada Lactacyd Pharma představuje profesionální řešení v oblasti intimní hygieny pro ženy v různých životních fázích. Ať už se jedná o první menstruaci, těhotenství či menopauzu, každé období vyžaduje speciální péči. Od běžných intimních přípravků se gely Lactacyd Pharma liší především svým terapeutickým účinkem, který je klinicky testovaný. Řada obsahuje čtyři unikátní produkty vyrobené na míru tak, aby vyhověly specifickým potřebám každé ženy.

 • Lactacyd Pharma Senzitivní (159 Kč za 250 ml)

S používáním produktů pro intimní hygienu by se mělo začít již v době, kdy se dostaví první menstruace. Lactacyd Pharma Senzitivní je ideální volbou pro mladé a dospívající dívky. Velmi jemná čisticí formule obsahuje kyselinu mléčnou s nižším pH 3,5, která napomáhá k udržení přirozeného pH. Klinická studie produktu navíc prokázala jeho šetrné složení, které nepodráždí ani tu nejcitlivější pokožku.

 • Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou (159 Kč za 250 ml)

Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou ochrání před nejrůznějšími bakteriemi, které jsou v těhotenství velmi pravděpodobné, a mohou ohrozit i plod. Mezi časté komplikace patří potíže, které se mohou projevit ve formě plísňových infekcí. Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou posiluje obranné mechanismy intimních partií a potlačuje růst nežádoucích bakterií.  Výtažek z tymiánu umocňuje antiseptické a antibakteriální účinky přípravku.

 • Lactacyd Pharma Zklidňující (159 Kč za 250 ml)

Vaginální infekce patří mezi nejčastější potíže, se kterými se ženy v intimní oblasti setkávají. Lactacyd Pharma Zklidňující prokazatelně potlačuje štípání, pálení a další nepříjemné problémy doprovázející gynekologická onemocnění. Zklidňující Lactacyd obsahuje výtažek z modré sedmikrásky a bisabolol, známé látky pro zklidňující účinky. Bylo klinicky prokázáno, že snižuje podráždění až o 92 %. Přípravek je vhodný také jako doplněk při léčbě vaginálních infekcí.

 • Lactacyd Pharma Hydratující (159 Kč za 250 ml)

V pozdějším věku každé ženy nastane období, kdy se hladina ženského hormonu estrogenu výrazně sníží. Častým projevem je vysušená a tenčí pokožka v oblasti intimních partií. Lactacyd Pharma Hydratující obsahuje unikátní složku L2G-complexTM, která chrání a zároveň hydratuje, a tím i obnovuje přirozenou míru vlhkosti. Klinické studie navíc potvrzují zvýšení hydratace až o 24 %.

Více se o přípravcích Lactacyd Pharma se dozvíte zde: www.omega-pharma.cz/znacky/lactacyd/. Nová řada intimních gelů Lactacyd Pharma je k dostání od poloviny září exkluzivně v lékárnách.

Lactacyd

Naše články:

Reklama