Na začátku roku jste měli možnost zasoutěžit si se Ženou-in o testování sušenek BeBe Dobré ráno. Soutěž si můžete připomenout ZDE.

bebe

Vylosované čtenářky získaly zásobu sušenek BeBe na 30 dnů. Jejich úkolem bylo si nejen denně pochutnávat, ale pak také odpovědět na pár otázek. Například jak jim sušenky chutnaly, zda jim pravidelná snídaně zvedla náladu, anebo zda jsou BeBe jako snídaně dostačující.

Názory žen, které se testování zúčastnily, si můžete přečíst právě teď.


Peko:

Snídalo se mi báječně, spíše svačilo, protože jsem sušenky BeBe svačila, a to buď dopoledne, nebo odpoledne, Mám totiž raději slanou snídani.
Jak mi BeBe Dobré ráno chutná? No prostě báječně, protože je miluji, mohla bych je jíst i 3x denně. Ano, jedla jsem je denně a těšila se na ně a šetřila si je, abych je neslupla moc brzy. Občas jsem se i podělila s kamarádkou a jejími 3letými dvojčaty, ale jinak jsem je dlabala sama. Moc se mi nechtělo o tu dobrotu dělit!
Dostatečná snídaně nebo svačina je to určitě, a když si k tomu dáte jogurt, jogurtové mléko nebo ovoce či bílou kávu nebo Caro s mlékem, je to dostatečný přísun energie na celé dopoledne nebo odpoledne.
Náladu mi sušenky zvedly pokaždé a největší službu mi udělaly ve škole, dodělávám si totiž dálkově VŠ, a když sedíte po práci ještě do 21 hodin ve škole, je to náročné, takže sušenky byly pokaždé se mnou a vždy jsem si je šetřila na poslední přestávku, abych tu školu i vydržela, někdy jsem je „nenápadně“ jedla i při hodině.
Takže výborné, lahodné, mám je moc ráda.

Knihovna:

Snídalo se mi chutně a radostně. Vybrala jsem si BeBe sušenky čoko. Mně chutnají nejvíce. Jsou v nich moc dobré kousky čokolády a nejsou tak sladké. Obilovin je v nich tak akorát. Každý den byly sušenky sladkou a povzbuzující tečkou za mojí snídaní. Snídala jsem je v práci a vždy zbylo i k svačině. Dětem jsem sušenky neodepřela. Každému jsem dala spravedlivě 10 balení, s kterými si naložily dle svého. Jenom sušenky jím v krajním případě. Má snídaně se musí skládat z pečiva, něco slané a pak sladké. Zapíjela jsem je kávou a čajem S přidáním ovoce nebo jogurtu jsou sušenky BeBe dostačující na celou první půlku dne. Náladu mi samozřejmě sušenky vždy zlepšily (cukr + čoko= funguje to). Těšila jsem se na ně. Zabojovala jsem, abych si nevypěstovala závislost.

Jachudka:

Vybrala jsem si BeBe kakaové, a to kvůli dětem, oni milují kakaové. Já si kupuji jahodové a oříškové. Když jsme BeBe přivezli domů a děti se vrátily ze školy a školky, zavládlo u nás dupání, tleskání, skákání, prostě veliká radost. No, děti do snídaně nevydržely a ihned se na BeBe vrhly. Nebudu lhát, také jsem si zobla. BeBe je u nás opravdu každý den k snídani, tak nám krabice dlouho nevydržela. Někdy BeBe snídáme pouze s mlékem, někdy si dáme jogurtík a nesmí chybět pro mne čaj a pro děti kakao. Když náhodou zaspíme, bereme BeBe samotné do ruky na cestu. :) Děti snídají každé ráno a já už také. Nesnídala jsem, ale naučila jsem se snídat. BeBe dodá energii, není hned hlad jak po rohlíku nebo chlebu. Snídaně je to opravdu dostatečná. Když člověk snídá pravidelně, necítí se dopoledne unavený, a jak já říkám, vyšťavený. Opravdu by měl snídat každý, přesvědčila jsem i manžela. Ještě by to chtělo na BeBe nějakého sponzora, protože u nás je opravdu spotřeba veliká.

Řeřicha:

Tyto sušenky mám ráda už dlouho a zpestřujeme si s nimi nejenom snídani, ale i svačiny. Když jsem měla kluky ve školním věku, což není tak dávno, tak tyto sušenky si brali spolu s ovocem i do školy a měla jsem jistotu, že je určitě snědí, neb si o ně sami řekli. :-)
Na otázku, jak nám BeBe chutnalo a chutnají, odpovím jedním slovem „hodně“, a i když se stane, že zrovna ráno více pospíchám, tak tyto sušenky se dají vzít do kapsy a přidat jablko a po cestě vlakem taky chutnají.
O sušenky jsem se samozřejmě podělila s rodinou, neboť jsem se podělila i o radost z výhry, která mě potěšila.
K snídani je nejčastěji jím s jogurtem a přidávám sušené nebo čerstvé ovoce a připíjím zelený čaj a někdy ovocný džus. Po takovéto snídani můžu říct, že se opravdu pak cítím daleko lépe, mám větší chuť do života a necítím se unavená. Závěrem můžu dodat, že sušenkám BeBe zůstanu i nadále věrná, neboť se po nich cítím opravdu skvěle a je to výborná svačinka i na výlety, takže u nás v domácnosti se budou i nadále kupovat.

Amphora:

Výhra sušenek BeBe dobré ráno mě nadchla. Rozdělila jsem ji na polovinu a první půlku jsem vzala do práce, tam jsme snídaly společně s kolegyněmi, poctivě každý den. Bylo to moc fajn, bylo to rychlé, pohodlné a krásně jsme, s jedním jablkem k tomu, vydržely až do oběda.
Doma jsme tu druhou půlku snídali střídavě s manželem, mě krásně zasytily sušenky na asi 4 hodiny, manžela na sotva 2, ale nakonec to nevzdal a vyřešil to tak, že si sušenky začal brát na lehké svačinky do práce s sebou.
Chuťově jsme s nimi byli velmi spokojeni, měla jsem variantu s ovocem. Je to rychlé řešení a chutné. U sušenek jsme nakonec zůstali i nadále a kupujeme je i nyní.

Mateřídouška:

Snídalo se mi dobře, protože BeBe Dobré ráno mi chutnalo. Nesnídala jsem je však každý den, protože jsem dostala jen jeden druh a jíst každý den to samé mi nechutná. Snídala jsem je sama, protože děti jsou ještě miminka a manžel sušenky nemá rád. Tato snídaně mě dostatečně zasytila, ale pro pestrost jsem je někdy doplnila jogurtem. Zapíjela jsem je kávou s mlékem. Dostatek energie na celé dopoledne mi dodaly, ale kolem 11 hodiny jsem už měla prázdný žaludek, a tudíž hlad. Změnu nálady jsem nepozorovala.

Nikasta:

Snídalo se mi výborně, v práci sice, ale protože si to do práce každé ráno zaběhnu (cca 2 km), je hlad veliký a stejně tak i apetit. Jaké jsou? Dobré, dobré. Dokonce v konzumaci BeBe dobré ráno pokračuji. BeBe dobré ráno je součástí mého proviantu v kanceláři, a zabezpečuje tak mou všednodenní snídani.
Snídala jsem sama, děti nemajíc a po rozchodu s přítelem... Pouze myš u počítače a počítač sám mi dělali společnost. Ale myš nic neujídala. Přihodila jsem k tomu nějaké to jablíčko, jedno či dvě, když byl hlad veliký. Nápoj káva, nezbytnost, no a pak ještě čaj, tekutin je ráno zapotřebí. :-) Energie mám podle očitých svědků v mém okolí stálý přebytek. A nálada? Těžko hodnotit, snažím se mít ji stále dobrou, snídám a snídala jsem vždy pravidelně každý den. Náladu mi bezpečně zlepší jaro, sluníčko, dovolená, odchod zimy.

bebe

Reklama