Na naší akci spojené s testováním vysavače Silence Force Compact AAAA Animal Care, vyhrála naše čtenářka formou tomboly skvělý vysavač Rowenta Compact Power Cyclonic RO3731EA. Měla tedy možnost vyzkoušet dva vysavače. Jeden přímo na naší redakční akci a druhý doma, při úklidu vlastní domácnosti. Navíc žije s domácími mazlíčky, takže uklízí a vysává velmi často.

Více o naší akci si přečtete zde:

Reportáž: Testování vysavače Rowenta v Tančící kuchyni

Rowenta

Jaké jsou její recenze na oba vysavače?  

Milá redakce, posílám mou recenzi k výhře vysavače.

Vyhrála jsem modrý vysavač ROWENTA Compact Power Cyclonic RO3731EA

Jak jsem s ním spokojená?
Vysavač mi absolutně vyhovuje, je tak akorát velký, skladný, úsporný a tichý! Jsem z něj nadšená!  Pro mě obrovské plus, že není těžký, lehko se mi s ním zachází a dostane se všude. 

Hrozně moc bych pochválila výsuvný nástavec se štětinkami, který využívám při každém vysávání. Dále mi moc vyhovuje, že je bezsáčkový, snadno se vyprazdňuje a čistí. 

Vysávám téměř denně díky mým čtyřnohým miláčkům a zvládá všechno na jedničku.

Pro mě je to velký pomocník v menším těle s krásným designem.

Rowenta

Petra Chlupáčková

Jak hodnotila paní Chlupáčková na akci vysavač Silence Force Compact AAAA Animal Care?
Pro mě je velmi vyhovující, že se dá velmi snadno zajet i pod skříně. Tah vysavače je super, skoro nadzvedá koberce, tudíž i velmi jemné chloupky mých psů nemají šanci. Co je největší plus a vychytávka je vysunovací kartáček na hubici vysavače, no a samozřejmě výkon a označení AAAA. Další plus je příjemné uchopení a nastavitelná velikost trubky, 11m dlouhý kabel je další věc, která mě nadchnula. A v neposlední řadě otočná pogumovaná kolečka.

o

Přinášíme vám tedy dvě recenze na špičkové vysavače Rowenta, pokud máte v plánu zakoupení vysavač, je to naše inspirace. Zde se dovíte více:

Naše články:

Reklama