BraunPro mnohé z nás je odstranění nechtěných chloupků součást osobní hygieny. Vnímáte to také tak, nebo je to pro vás diktát doby? Máte ráda hebkou pokožku bez chlupů, nebo si je odstraňujete jen proto, aby vás kolegyně nepomlouvaly, že máte zase na nohou strniště?

Je jasné, že v létě je vše vidět. Když si vezmete tílko, neoholené podpaždí na vás hned prozradí, že na tom s holením nejste až tak dobře. Což teprve v dopravních prostředcích nebo na skupinovém cvičení. Lezoucí chloupky z plavek - zarostlá třísla, to už je také dávno pěkně OUT. Nebo neoholené nohy. Jak to vnímáte? Máte z holení dobrý pocit? Nebo vás to otravuje?

A co teprve intimní místa. Holíte se? A jak je na tom váš partner... Máte ho ráda dohladka, nebo byste ho k tomu nikdy nedonutila?

Nyní v zimních měsících ale oholenou pokožku schováte pod oblečení. Některé ženy na holení v tomto čase tolik nedbají. Patříte mezi ně?

Na Ženě-in na toto téma teď probíhá velká anketa, do které se můžete zapojit. Pokud nám odpovíte na otázky, můžete vyhrát jeden ze čtyř „přístrojů“ pro odstranění nechtěného ochlupení.

Anketu najdete zde.

Nezapomeňte, že pro odpovídání musíte být přihlášená!

Co můžete získat? Kvalitní pomocníky, které vám můžeme doporučit!

Braun

1x Braun Silk-épil Xpressive® 7781 Wet&Dry: Vyzkoušejte nejšetrnější epilátor od Brauna pro dlouhotrvající hladkost. Silk-épil Xpressive® 7781 Wet&Dry je nejjemnější epilátor od Brauna, který lze použít nejen na sucho, ale i na mokro ve sprše, či dokonce pod vodou během koupele. Teplá voda pokožku zklidňuje a prohřívá, čímž dochází k minimalizaci případné bolesti a šetrnějšímu odstranění chloupků. Silk-épil ® 7781 Wet&Dry je díky tomu vhodný i pro citlivou pokožku. Aktivní masážní válečky pomohou proces epilace ještě zjemnit. Patentovaný systém Braun HairLiftTM dokáže nadzdvihnout i ty nejjemnější chloupky a výkyvná hlava se přizpůsobí každé kontuře těla. Dále je vybaven nástavcem pro epilaci podpaží a citlivých partií, flexibilním nástavcem EfficiencyPro pro rychlejší epilaci, předepilačními ubrousky a osvětlením SmartLight. Pro úpravu oblasti kolem bikin slouží praktická holící hlava s nástavcem OptiTrim. Nový Silk-épil® Xpressive 7781 Wet&Dry umožňuje bezdrátový provoz a je zcela omyvatelný. Navíc je vybaven také nástavcem na odstraňování jemných chloupků na obličeji. Doporučená cena je 4 490,-

Braun3x holítka Gillette Venus Embrace Holicí systém Gillette Venus® Embrace™ nabízí ženám úžasný pocit z nádherně hladké pokožky. Je to flexibilní holicí systém s pěti břity, které jsou obklopeny ochranným zvlhčujícím páskem. Pět jedinečných břitů se individuálně přizpůsobí konturám těla, a zůstává tak v neustálém kontaktu s pokožkou - dokonce i na tak choulostivých místech, jakými jsou kolena a kotníky - bez zanechání jediného neoholeného chloupku. Díky flexibilní holicí hlavici hravě překoná veškeré nerovnosti pokožky a zajistí její dokonalou hladkost. Ochranný zvlhčující pásek obklopuje celou holicí plochu, a tím zajišťuje hladší pohyb břitů po pokožce. Holicí systém se pyšní měkkou rukojetí, která poskytuje pohodlné uchopení pro skvělé ovládání, i když je mokrá. Pro snadné použití a uskladnění v koupelně a ve sprše je Gillette Venus® Embrace™ dodáván s novým plastovým boxem ShowerPod™, kde budou ve vaší koupelně, jak holicí strojek, tak i holicí hlavice přehledně uloženy a snadno dosažitelné. Cena Gillette Venus® EmbraceTM s výměnnou holicí hlavicí, jedním balením náhradních břitů a plastovým boxem činí 454,90 Kč (doporučená cena).

Vaše názory nám ale také můžete napsat pod tento článek. Jaký máte k holení vztah - je to součást hygieny, nebo jen diktát doby? Co myslíte?

Reklama