Otázka do pranice. Pro toho, kdo mění povlečení jednou týdně, jsou všichni, kteří mění ložní prádlo méně často, „špindíry“. Jiný si myslí, že jednou za měsíc to bohatě stačí. Jak to chodí u vás doma? Je pro vás signálem k výměně povlečení jeho vůně?

Tak jako je důležitý výběr postele, kvalitních matrací a pokrývek s polštáři, tak je pro komfort našeho spánku podstatné i to, do čeho povlékáme. Preference materiálů a vzorů jsou různé, na trhu je spousta variant a každý si najde to, co mu nejvíce vyhovuje. Nás zajímá, jakou péči svému ložnímu prádlu věnujete, jak často a podle jakého klíče jej měníte a perete… To jsou věci, které musí řešit každá domácnost a hospodyňka!

Zapojte se do naší ankety, kterou jsme pro vás právě založili.

Najdete ji ZDE (klikni)

Jedna z náhodně vybraných účastnic ankety má také možnost získat hezkou cenu od Fleur de Santé, příjemnou fleecovou deku a přírodní mýdlo Flower Petals

odmena_anketa

Na základě výsledků ankety pro vás v příštích dnech také přichystáme denní téma, kterého se můžete zúčastnit formou příspěvku, jednu z pisatelek bude také čekat odměna, v jednání je poukázka do internetového obchodu s luxusním ložním povlečením www.povleceni-matejovsky.cz.

Reklama