Také občas řešíte otázku, co si obléknout, když se nestíháte převléknout a po práci potřebujete být elegantní? V létě je to snadné, ale co „nacpat“pod kabát? Poradím vám

Mám ráda pohodlí, takže do práce chodím spíš ležérně oblečená. Ale občas se stane, že mi ta ležérnost nestačí, když chci udělat dojem. Jdu třeba na rozhovor s návrhářem, či návrhářkou a chci působit pokud možno elegantně. Nejdu na to odspoda, ale odshora. První dojem je vždycky důležitý. Takže si nechám zajít chuť na teplou péřovku a vezmu si elegantní kabát. No a pod něj tenké sako. I když si ho vezmete k džínám, nebo k jednoduchým šatům, budete vždycky působit upraveně a nikdo, ani ten největší pedant vám nemůže nic vytknout.

Dobrou i když poněkud neformálnější variantou je tenká kožená bundička, která se zvlášť hodí k pouzdrovým šatům. Ubere jim na strohosti a z vás udělá znalkyni stylu. V takovém outfitu můžete klidně vyrazit i na „snobštější „akci“. Třeba na křest knihy, kalendáře, vernisáž, filmovou premiéru. Na nohy si klidně obujte pěkné kozačky a neprůsvitné punčochy, ve kterých vám zas taková zima nebude.

Prohlédněte si modely v naší fotogalerii

Foto: esprit

V těchto článcích najdete další inspiraci

 

Reklama