m

Také v těchto dnech řešíte toto dilema? Už jsme si myslely, že dáme zimní oblečení k ledu, ale chladno nás opět zaskočilo. Jsme zkrátka nepoučitelné a nerady si připouštíme, že zima ještě neřekla poslední slovo. Ale já mám pro vás řešení. Jak na ochlazení vyzrát, a přitom působit jarně. Zkuste to pomocí barev.

Inspirace najdete více než dost v této nádherné kolekci Ralpha Laurena, která zahřeje na první pohled, přesto působí svěže a jarně. A stačilo tak málo. Zkombinovat hřejivou barvu velbloudí srsti s bílou.

Tyto barvy se báječně doplňují, sluší všem ženám každého věku a jsou nadmíru elegantní. Co si víc přát? Ralph Lauren to opravdu umí. Jeho styl není podbízivý a má v sobě vždycky tu správnou dávku  pohodlí, nadčasovosti a noblesy. Přitom vždycky působí moderně a mladistvě.

V kolekci najdete jednoduché minimalistické střihy, hladké i strukturované úplety, a spoustu trendy detailů, jako jsou například třásně a doplňky z přírodní kůže a plsti.

Kolekce nachází inspiraci v sedmdesátých letech, v módě hippie, ale sáhá i hlouběji do třicátých let minulého století a období kolonialismu.

Jak se vám líbí?

Foto: facebook Ralph Lauren

Čtěte také:

Reklama