Konkrétně na veletrhu krásy a lázeňství. Zvu vás na zajímavou reportáž, ze které jsem si odnesla spoustu nových informací a novinek nejen z oblasti kosmetiky, ale i komplexní péče o celé tělo.

Na veletrh World of Beauty & Spa jsem se opravdu těšila. A jak bylo vidět před branami výstaviště v Letňanech, nebyla jsem zdaleka sama. Takové davy krásy chtivých žen a dívek na jednom místě se jen tak nevidí.

Dnes už se vůbec nedivím, proč je o veletrh takový zájem. Ve dvou rozlehlých halách najdete desítky, možná stovky stánků, ve kterých si každá žena najde to své. Od podnikatelek v oboru, které si mohou prohlédnout i objednat nejmodernější vybavení do svých salonů, až po jejich zákaznice, které si jednotlivé procedury mohou (zdarma, nebo za symbolický poplatek) na místě vyzkoušet.

A tak nebylo výjimkou zhlédnout bělení zubů, lymfodrenáže, permanentní make-up,  různé masáže, líčení či žehlení vlasů v přímém přenosu. Ochotných „figurantek“ se našlo víc než dost a jsem si jistá, že se na všechny nedostalo.

Ležet na lehátku a nechat se okukovat kolemjdoucími ale vyžaduje tu správnou náturu. Já bych do toho určitě nešla.

Udělala jsem jen jednu výjimku, když nepočítám vyzkoušení mnoha vzorečků krémů, masek a sér. Když jsem měla ruce hlaďounké jako dětskou prdelku, šla jsem si „zařádit“ na cvičicí vibrační stroj, který mne zaujal už loni. Deset minut třikrát týdně vám slibuje posílení a zpevnění svalů, lepší cirkulaci krve, úlevu od bolestí kloubů, odstranění celulitidy a mnoho dalších benefitů. Mít zbytečných pár desítek tisíc, umístím si tenhle obr-vibrátor v obýváku.

Na každém kroku na vás čekala lákadla a byl by zázrak, kdybych odolala úplně všem. Koupila jsem si tedy alespoň leštičku na nehty. Během pár sekund máte nehtíky, jako byste si je nalakovala bezbarvým lakem. Kolegyně Saša může dosvědčit, že nelžu.

A mimochodem. Leští báječně nejen nehty, ale dokonce i šperky. Ale to bych asi psát neměla.

To bylo stručně slovem a nyní obrazem. Zkusila jsem vám alespoň několika snímky přiblížit tu báječnou atmosféru, která na World of Beauty & Spa panovala.

Co mě zaujalo loni?

Čtěte také:

Reklama