Už se pomalu blíží víkend a vy možná přemýšlíte, v čem vyrazíte na chatu, chalupu, do přírody nebo na výlet. Je to vcelku jedno, hlavně, abyste se cítily pohodlně, nebyla vám zima ani horko, a samo sebou, aby vám to slušelo. Možná vám všechny tyhle podmínky splní košile. A když má být in, tak kostkovaná.

Jedině ta vám navodí tu správnou víkendovou náladu. Jasně, že trochu přeháním, ale dopřejte mi krapánek té stylové omáčky.

košile

Jak to vidím já?

košileNemůžu si pomoct, ale kostkovaná košile ve mně evokuje volno. Práci na zahradě, procházku lesem, posezení u ohýnku. Nebo western. Džíny, stetson a k tomu samozřejmě kostkovaná košile. A máme tu uvolněný westernový styl s pohodovou vyjížďkou na koni ve westernovém sedle. Bez kostkované košile jste mezi koňáky vyznávající westernové ježdění takřka znemožněna.

Odpusťte, že jsem zase trochu odbočila ke svému písečku, polívčičce či šálku košilekávy.

Vy přece vůbec nemusíte milovat koně, natož divoký západ, abyste si mohla obléknout tenhle pohodlný a ležérní kousek oblečení.

Košili prostě užijete jako další vrstvičku přes tílko nebo tričko, která se dá nosit na spoustu způsobů. Ležérně přes kalhoty, rozepnutá a vlající ve větru, svázaná na uzel v pase, nebo klidně místo šátku, když začne sluníčko pálit.

Foto: Charles Vögele, Bushman

Čtěte také:

Reklama