Oběhla jsem kolegy v redakci, s papírkem a jednoduchými  otázkami. Budete volit? Koho? Proč?

bRadek Kříž – Budu. Volím ODS. Nenašel jsem bohužel nikoho lepšího.

 

 

 

 

hKlára Křížová – Budu. ODS. Jako podnikatelka si neumím představit jinou volbu. Navíc mě včerejší debata opravdu utvrdila v přesvědčení, že má volba je správná. Jedním slovem strašné!

 

 

 

lZuzana Sommerová – Budu. ODS. Líbí se mi i TOP09, ale musím se zachovat odpovědně k pravici jako k celku.

 

 

 

 

kKlárka Milošová – Budu. Zůstanu věrná ODS, ač mám výhrady. Mám ráda pana Nečase.

 

 

 

 

nDana Svobodová – Budu. Vhodím lístek s ODS, i když se mi líbí i TOP 09. Nedá se nic dělat, musím volit taktiku, a pokud by vyhrála ODS, TOP 09 bude podle mě součást koalice. Musí se tam ale napřed dostat a ta cesta vede přes ODS spíš.

 

 

 

hJakub Kočí – Budu. Volím stranu zelených. Protože mi přijdou nejslušnější.

 

 

 

 

sSimona Škodáková – Budu. ODS. Letos sice z velkými rozpaky, ale zůstanu věrná.

 

 

 

 

nLukáš Čejka – Budu. ODS. S výhradami, ale zůstanu věrný a s vírou v lepší zítřky.

 

 

 

 

lLinda Wimmerová – Budu. Volím vpravo, rozhoduji s mezi ODS a TOP09. Nenašla jsem jinou pravicovou variantu než tyto dvě možnosti.

 

 

 

 

Za sebe – Budu. Volím ODS. Mám hodně výhrad, a kdyby se mi mnoho lidí z ODSky dostalo k ústům, jistě bych měla co od plic říci. Na druhou stranu má mé sympatie pan Nečas i jiní a ještě mě ODS nezklamala natolik, abych výrazně měnila preference. Kromě toho bych si v současné době a hrozícím nebezpečí levicového modelu nedovolila, zahodit svůj hlas tam, kde nemá šanci ovlivnit procento, které potřebuje pravice celkově.

Mmch – Kláro, včerejší debatu jsem musela přepnout, protože bych snad vzteky neusnula. Došly nervy a nevydržel žaludek ni žlučník.

Reklama