Každý týden v pátek můžete na našem magazínu najít horoskopy pro všechna znamení na dalších sedm dní. Dnes, první srpnový den, jsme se zeptali astrologa Víta Kuntoše, jaký bude celý měsíc srpen pro nás pro všechny obecně. Co nás čeká?

O konstelacích v srpnu

srpenV počátku měsíce můžeme být podrážděnější a snadno se dostaví podrážděná reakce. Manipulace a nátlaky v mezilidských vztazích nepřinesou nic pozitivního. Taktéž se vyplatí dát si pozor při jednání s autoritami. Nesouhlas s nadřízenými je možné dát najevo i taktně a diplomaticky. Zkusme si nebrat nic osobně a zůstat uvolnění. Pokud si nebudeme připadat zcela ve své kůži, oporou nám může být zejména rodinné zázemí. Energie budeme mít dostatek, její přetlak je vhodné uvolnit sportem či pohybem na čerstvém vzduchu. 

Ve druhé polovině srpna budeme hravější a snáze se vypořádáme i s nepříjemnými povinnostmi. Nicméně většinu prostoru dostanou témata radostná a zábavná. Na druhou polovinu měsíce je vhodné naplánovat i dovolenou. Taktéž si najděme čas na děti, se kterými si budeme snáze rozumět a naladit se na podobnou vlnu. Ke slovu se dostane i milostné jiskření a tak někteří mohou prožít i letní románky. Budeme vzrušivější a bude nás lákat jakékoliv dobrodružství.

Každý se bude moct již brzy snadno naučit vyložit horoskop. Chystá se nově koncipovaná učebnice výkladu horoskopu „Astrologie pro samouky“. Podpořit její vydání můžete ZDE (klikni).

Srpen je úspěšný měsíc pro:

Beran, Rak, Ryby

Náročný měsíc pro:

Lev, Štír, Kozoroh

Úplněk nastává:

10.08.2014 ve 20:10 ve znamení Vodnáře 

Novoluní nastává:

25.08.2014 v 11:48 ve znamení Lva 

napsal astrolog Vít Kuntoš 
www.astrolog-terapeut.cz

 
Reklama