5b87f763303adobrazek.png

Dobrý den, děkuji za testovací hru.
Testovaly jsme hru Perfection s vnučkami, které mají 9 a 6 let.
Hra je okamžitě zaujala a na rozdíl ode mě ihned pochopily její podstatu. Vzhledem k mému věku je to i pochopitelné.
Mohu říci, že ačkoli mají her nepočítaně, u této tráví nejvíce času.
Děkuji a přeji hezký den!
Raisiglová Hana

Dobrý den,
testovala jsem hru Bed Bugs společně se svým čtyřletým synem, kterého hra bavila, i mě jako rodiče bavila.
Byla to po všech klasických hrách zase změna, protože hru na podobném principu jsme ještě doposud neměli možnost vyzkoušet.
Pinzeta dobře padne i do malých dětských ruček a naučí dítě koordinaci pohybu, přesnosti, soustředěnosti a rychlosti reakcí. Děti i rodiče se u této hry určitě pobaví a zasmějí. Takže za mě super.
Ještě jednou moc děkuji za možnost tuto hru vyzkoušet.
Petra Velíková
5b87f786ce3efobrazek.png

Dobrý den, v první řadě bych chtěla moc poděkovat, za možnost hru testovat. Testovali jsme se synem hru Bed Bugs. Syna opravdu velmi baví a chce ji hrát každý den. Velmi rychle pochopil princip hry a hodně se u ní nasmějeme, když se nám zrovna nepovede štěnici chytit. Ráda ji se synem hraji a baví i mě. Až bude syn starší, pořídím mu ještě další hry od společnosti Hasbro. Ještě jednou moc děkuji a těším se na případné další testování.
Šrámková Jana

Dobrý den,
nejprve bych chtěla moc poděkovat, že jsme dostali možnost testovat hru od společnosti Hasbro. Společně s dcerami, neteřemi a jejich kamarády jsme testovali hru Bed Bugs. Musím říct, že hra je to velice zdařilá. Má úplně jednoduchá pravidla, která jsme si různě modifikovali, podle toho, kdo zrovna hru hrál. V každém případě děti byly nadšené. Bavila 2,5letou dceru i 8letou neteř :-) Hra perfektně procvičuje jemnou motoriku. Učí znát barvy a ještě u ní zažijete spoustu legrace. Trochu jsem se bála, jak se ke hře vejdou tři děti, ale bylo to naprosto bez problému. Hra se dětem neokoukala a už tři týdny ji hrají denně. V podstatě  mám ke hře jen dvě drobné výtky. Baterie by mohly být součástí balení (zvlášť když se do hry dávají baterie typu C, které nejsou až tak běžné, že by je rodina měla obvykle doma), když jsou děti natěšené na hru a nemohou ji hned vyzkoušet, je to škoda. A druhá výtka se týká vypínače hry. Pravidelně se nám stalo, že když jsme dali hru do krabice a chtěli ji někam přenést, tak se sama zapla.
Ještě jednou moc děkujeme a hezký zbytek prázdnin.
Monika Mrákavá5b87f771b9abcobrazek.png

Hasbro Bed Bugs je skvělá hra, která podporuje šikovnost rukou, jak malých, tak velkých hráčů. Je opravdu umění vysbírat pinzetou všechny štěnice na vibrující posteli. Hrát mohou tři hráči, každý má svou barvu pinzety jíž musí co nejrychleji vysbírat štěnice té samé barvy. Kdo chytí štěnici jiné barvy – je diskvalifikován. S hrou si užíváme zábavu i legraci. Musím ocenit, že děti při hře nepotřebují naši asistenci a zabaví se i bez nás.
Děkuji vám, že jsem mohla tuto hru testovat já i děti.
Míša Koutná

Reklama