Čtenářka s nickem succubus, které Žena-in plní přání upravit postavu a zredukovat nadváhu, už zahájila formovací kúru.

Cvičební kurzy Bailine doplněné lymfomasážemi bude navštěvovat v centru v 1. Pretty Woman Figure, přibližně dva měsíce.

 

Elektromasážní metoda Bailine – nazývaná „hubnutí řízené počítačem“ – byla vypracována v Norsku již před 25. lety. Během doby se postupně zdokonalovala a přizpůsobovala moderní počítačové technice se speciálně vyvinutými programy.

 

V dnešní době je Bailine světově nejúspěšnějším programem pro formování postavy, vyhlazení celulitidy s váhovou redukcí.

 

Nastal den „D“. Čtenářka succubus v centru 1. Pretty Woman Figure (www.1prettywomanfigure.cz ) v Praze na Smíchově podstoupila vstupní prohlídku a absolvovala první ukázkovou demonstraci redukční metody.

 

„Po nezbytný přijímacích formalitách se mnou pracovnice centra provedla povinná měření. Výška, váha, a pak to nejméně lichotivé – na řadu přišlo měření centimetrů,“ popisuje první návštěvu dvaačtyřicetiletá čtenářka Ženy-in.

 

„Prsa, hrudník, pas, boky, zadek, stehna… Podrobně mi změřili i další rozměry. Koleno, lýtko, stehno, paži, ale i zápěstí a předloktí. Všechny moje míry – jak se později ukázalo – byly v poměru k věku, výšce a váze hodně problematické…“

 

Čtenářka succubus před redukcí váhy

 

Klientce také doporučili vhodný stravovací a pitný režim. V průběhu kúry by měla dodržovat klasickou lehkou dietu, vyvarovat se tučným a sladkým jídlům, nejíst na noc a pít hodně nesycené vody.

 

Pak už přišla na řadu samotná metoda Bailine.

 

O co jde? V podstatě se jedná o léčebnou proceduru, kdy jsou svaly stimulovány elektromasážním přístrojem – jakýmsi myostimulátorem – který v nich vyvolává mechanické stahy. A díky tomu vlastně tělo samo cvičí.

 

Odborně proškolená masérka připne na navlhčené tělo v problematických partiích elektrody, do kterých se pouští proud. Existuje několik programů, které zatěžují různé partie různě. Intenzitu zátěže lze regulovat podle potřeby. S pomocí počítačového programu má stimulátor Bailine „paměť“ na nejlepší a nejefektivnější programy každé klientky.

 

Metoda samotná není nijak zvlášť nepříjemná, navíc si klientka sama může prostřednictvím ovladače regulovat výkon a intenzitu „masáže“. Jedna procedura trvá 45 minut a lze ji kdykoliv přerušit.

 

„Napoprvé jsem si nechala nastavit slabší intenzitu, ale již během několika minut jsem ji postupně zvyšovala víc a víc, aby to mělo aspoň nějaký efekt,“ sdělila své bezprostřední dojmy čtenářka Ženy-in succubus. „Trochu to štípalo, pak zase lechtalo, ale dalo se to vydržet.“

Nejspíš byly „hnacím motorem“ fotky, které jsme před zahájením kúry pořídily v redakci a které čtenářku succubus rozhodně nenadchly. „Tak tohle přišlo opravdu v hodině dvanácté, doufám, že se mi spolu s dietou podaří aspoň trochu shodit!“

 

V podstatě se potvrdilo, že naše 160 cm vysoká čtenářka trpí nadváhou. A to nikoliv zanedbatelnou. Po ukázkové lekci v centru 1. Pretty Woman Figure klientce vytiskli počítačově sestavenou orientační tabulku s jejími rozměry a s mírami, které by pro ni vzhledem k věku a výšce byly ideální.

 

Hlavní míry Naměřeno Ideál Navíc
Váha 73,0 kg 56,8 kg 16,2 kg
Prsa 103 cm 92 cm 11 cm
Hrudník 88 cm 77 cm 11 cm
Pas 86 cm 74 cm 12 cm
Boky 98 cm 87 cm 11 cm
Zadek 108 cm 92 cm 16 cm
Stehna 105 cm 90 cm 15 cm

 

Po skončení kúry se k tabulce přidají dosažené hodnoty a propočítá se, jak celá procedura dopadla.

 

Čtěte také: //zena-in.cz/minisite/hubnete/?id=16&idc=42040

Reklama