Všichni to známe. V koši  se nám hromadí kupky špinavého prádla, které postupně plníme do pračky, a většinou ani moc nepřemýšlíme o tom, zda na určitý druh tkaniny používáme vhodný prací prášek. A to je chyba. Tak jako nemůžeme prát prádlo v jedné prací lázni, tak k různým druhům tkaniny je potřeba vyhovět i volbou pracího prostředku.

 

V případě, že zvolíme univerzální prací prostředek na prádlo barevné, zpravidla barvy našeho oblečení časem vyblednou.  Určitým vodítkem mohou být informační cedulky přichycené na rubu každého výrobku. Vyčteme z ní nejenom ideální teplotu, ale i složení tkaniny … a tak se dá předejít mnohému překvapení a neštěstí při otevírání pračky.

 

NORIT nám nabízí celou řadu pracích prostředků a je jen na nás, jaký si vybereme a jaký začneme používat.

 

NORIT je speciální prací prášek určený na jemné tkaniny z vlny, hedvábí umělých vláken a kojenecké prádlo. Dodává tkaninám elastičnost a jemnost. Nevyžaduje přidání avivážních přípravků. Prádlo v něm vyprané je měkké a hebké.

 

NORIT classic, tekutý prací přípravek je určený na jemné tkaniny z vlny, hedvábí umělých vláken a kojenecké prádlo. Dodává tkaninám elastičnost a jemnost. Nevyžaduje přidání avivážních přípravků. Je hypoalergenní a pH neutrální a je vhodný pro praní v pračce i v ruce.

 

NORIT bílý, tekutý prací přípravek na jemné bílé a světlé tkaniny. Obsahuje optické zjasňovače, které zanechávají bílé oděvy jasnější a zářivější. Neobsahuje bělidla ani chlór. Je vhodný pro praní v pračce i v ruce.

 

NORIT černý, tekutý prací přípravek speciálně pro jemné černé a tmavé tkaniny. Díky ochranným polymerům chrání původní barvu oděvu a černou zanechává zářivější. Obsahuje speciální složky, které zabraňují nechtěnému přenosu jednotlivých barev. Je vhodný pro praní v pračce i v ruce.

 

NORIT cestovní, speciální prací přípravek pro ruční praní jemného prádla. Má krémový perleťový vzhled a speciální parfemaci. Obsahuje lanolin. Snadno se vymáchá. Jeho praktické balení je zejména vhodné pro cestování.

 

S Noritem se prostě nemůžeme splést. Prádlo bude vždycky hebké a voňavé, příjemné na dotek a jemné k vaší pokožce.

Reklama