Oj, to je dnes téma dne, pro mne jak stvořené. Nedávno jsem se upřímně vyznala z mého létání v oblacích a teď taková bezva přihrávka od Nionety. 

Už na střední škole jsem během některých nezáživných hodin snila s otevřenýma očima a musím se teda přiznat, že občas na pár minut dokážu takhle vypnout  v práci, ve vlaku i leckde jinde. Má to svoje výhody. Při nekonečném čekání někde u lékaře, na úřadě a jiných veselých příležitostech není problém se octnout daleko předaleko a ještě bez pasu, víza nebo letenky a s peněženkou, ve které je poslední pětistovka před výplatou. No řekněte, není lepší ležet na havajské pláži dejme tomu s Bradem Pittem, než dřepět v zubařském křesle?

Naposled jsem v křesle u zubaře vyhrála ten úžasný jackpot Sportky a ¾ hodiny jsem si zařizovala úplně boží dům v jižanském stylu, a dokonce měl tu nádhernou příjezdovou cestu s velikými starými stromy. Hlavně, že měl terasu s houpacím křeslem a za ním byl bazén jak z Dallasu. Před domem parkoval úžasný červený sporťák kabriolet a v ohradě klusalo pár koní.

Já jsem měla postavu jako miss a zrovna jsem si na té terase pochutnávala na grilovaném kuřátku a ještě mě čekal jahodový zmrzlinový pohár. Společnost mi dělal téměř dvoumetrový opálený kovboj s uhrančivýma očima, skláněl se ke mně blíž a blíž ………… a najednou  měl tvář mé zubařky a pravil: „…a za tu plombu zaplatíte 400,- korun!!! 

Holt realita je realita. 

Vikina007

 

Milá Vikino, koukám, že jsem na tom úplně stejně. Jižanský dům s houpačkou na terase je i mým snem. Prosím tě... až jednou, v budoucnu budeš takový domeček vlastnit, že mě pozveš na návštěvu? Jen na chvíli...já bych se pohoupala a zase bych odjela. :o)))

 

P.S. Markéta si musela jet něco zařídit, ale za chvíli tu bude zpátky. Tak já toho využiju a budu si alespoň tu chvíli snít s vámi, jo?

Krásný den všem přeje momentálně na chvíli zastupující editorka

Reklama