605875371c28bobrazek.pngJackie Kennedyová je mladá, krásná, inteligentní a miluje svého manžela. Jenže žít ve středu zájmu veřejnosti s mužem posedlým politikou a neschopným spokojit se jen s jednou ženou jí láme srdce. Když jsou oba pozváni na večírek na luxusní jachtu miliardáře Ariho Onassise a Jackie netuší, že to setkání nakonec změní celý její život.

Nejdřív byla láska, potom přišla zrada

Maria Callasová je na vrcholu své operní kariéry a těší se z pozice jedné z nejlepších sopranistek na světě. Maria je ovšem lapena v chladném, bezdětném manželství bez lásky, z jedné strany pod palbou operních manažerů a z druhé nenechavého tisku. Její svět se však obrátí naruby, když se i její osud protne s osudem okouzlujícího Ariho. Zdá se, že v sobě vzájemně našli životní oporu.

Krůček za krůčkem se životy Jackie a Marie začínají proplétat, dokud je obě nestrhne spirála lží, tajemství a skandálů. Obě touží mít Ariho jen pro sebe. Jak daleko jsou pro lásku ochotny zajít se dozvíte v novince z edice biografických románů o ženách, které utvářely historii.

Recenze:

605875578bff6obrazek.png„Naprosto úžasné! Poutavý román, živě zachycující vrcholy a pády dvou pozoruhodných a komplikovaných žen, jejichž životy se protnuly překvapivým a destruktivním způsobem. Jackie a Maria je skvělá historická fikce.“Hazel Gaynorová, spoluautorka románu Poslední Vánoce v Paříži

Inspiraci na kvalitní literaturu najdete na Facebooku Nakladatelství Metafora či na stejnojmenném Instagramu.

Příběh o Jackie a Marii můžete zakoupit na GRADA.CZ.

Zdroj foto https://twitter.com/gillpaulauthor
6058759dc8fc8obrazek.png

Reklama