Čtenářka Ahoi mi poslal k dnešnímu tématu povídání o pejskovi Jackovi, který je vždycky stejný a pokaždé jiný...

Znáte podobného vykuka?


JackJelikož je pro mne dnešní téma lákavou nabídkou ke psaní, rozhodla jsem se podělit se s Vámi o našeho nejmilejšího člena rodiny - anglického kokršpaněla Jacka, osobnosti, a majitele tisíce a jedné tváře - jak můžete pozorovat na přiložené fotografii.

Toto naše vysmáté chlupaté zvířátko, ač se to nemusí na první pohled zdát, se z domácího mazla a drbálka při každé návštěvě veterináře promění v zuřící zuby cenící bestii a tak chodíme k panu doktorovi pravidelně ve dvou, abychom ono dvacetikilové zmítající se tělo vůbec udrželi. Nutno podoktnout, že pan Lapáček je výborný veterinář a ve svém oboru se vyzná opravdu excelentně. Při poslední návštěvě s Jackem rozparovačem ( tak ho pan doktor pojmenoval od jisté příhody se zánětem ouška a už mu neříká jinak) byla v ordinací asistentka, pan doktor vedle na operačním sále. Jack byl ten den až překvapivě v klidu, na slečnu vrčel jen maličko a očkování proběhlo v pohodě. Ovšem pak do místnosti vešel pan Lapáček a byl konec. Po ordinaci se rozlítly všechny ty pečlivě desinfikované věcičky a pes byl pryč. Nejen, že si při skoku z toho vysokého kovového stolu málem zlámal nohy, jak se mu pádem rozjely do stran na hladkých dlaždicích, ale taky využil situace a utekl do zadních dvěří operačního sálu. A tak jsme naháněli psa po celé budově, dokud se nám ho nepodařilo lapit a odvést. Úkol byl splněn, pes naočkován a mi šťastní, že to máme za sebou. I když Jack už není nejmladší - letos mu bude 12 let - doufám, že další návštěva nás bude čekat zase až za rok a že předvede zase něco šíleně rozparovačského.

Doufám, že vás příspěvek alespoň trochu pobavil a všem milovníkům pejsků přeje fajn den,

Ahoi

Mazlíčkové téma

Potřebujeme povzbudit, protože Charonek na tom neí poslední dobou zdravotně nejlíp, posílejte mi proto dnes příspěvky do Mazlíčkovho tématu! Příspěvek musí obsahovat fotku mazlíčka, o kterém píšete a nějakou historku, kterak mazlíček stonal a jak to dobře dopadlo!

Reklama