Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila o svůj názor na téma „Životní výhra". Patřím k těm šťastnějším tvorům, kteří vyhrávají. A to docela pravidelně. Jsou to menší výhry typu knihy, kosmetika, domácí pomůcky, ale někdy se na mne usměje větší štěstí a já vyhraji hotovost, rodinnou dovolenou, prodloužené víkendy, elektroniku atd.

Mám takovou ozdobnou krabičku a tam si pravidelně, již řadu let ukládám doklady o výhrách. Až budu jednou starší a v důchodu (doufám), budu nad těmi papírky sedět a vzpomínat, co to bylo, co jsem pro tu či onu výhru musela udělat a jak jsem si pak výhru užila.

Víte, ono někdy je to spíš k pláči, ale pak se s chutí zasměji vzpomínkám. A ať si nikdo nemyslí, že je něco zadarmo. Musím měsíčně investovat spoustu peněz i energie do nakupování časopisů, korespondenčních lístků, posílání SMS a hledání odpovědí na případné soutěžní otázky. Ale ten pocit stojí za to. Ten pocit z výhry je nádherný.

Taky proto to dělám. Je to můj koníček. Ale víte, co je má největší životní výhra? Má rodina. To nemůžete vyhrát, to musíte zažít a prožít.

vaše Iveta


Milá Iveto, vy jste prostě lovkyně štěstí. Koníčka máte zajímavého, to se musí nechat, já bych na to neměl nervy. Ale pokud máte rodinu, se kterou jste spokojena, je to fajn. Já znám i dost rodin, kde bych nechtěl vyhrát ani babičku, natož celou famílii.

Napište nám, co jste vyhráli vy! Redakce@zena-in.cz!

Reklama