Milý Richarde a ženy-in!

Nebudu dlouho obcházet kolem rendlíku s kaší a rovnou napíšu, jak živé sny mívám. Ty, ze kterých se budím vzlykajíc nebo totálně rozhozená a ještě dlouho neschopná se uklidnit, i když už vím, že to byl jen sen, vynechám.

Ale mám tu jeden, starý už hezkých pár let, a přece si ho pamatuju, jako by se stal včera. Zkrátka nezapomenutelný.

Tu noc jsem byla zase malá holka a zdálo se mi o jedné protivné spolužačce. Jakkoliv jsem povaha beránčí, jak tam přede mnou stála a říkala ty strašné věci, vysmívala se, pošklebovala a provokovala nehorázným způsobem, vzedmula se ve mně vlna šíleného vzteku a ubalila jsem jí facku. Pořádnou, vší silou. Ta sedla... Sedla, až jsem se leknutím probudila, tak živý ten sen byl. I dlaň mě pálila. A mého manžela, který ležel vedle mě a teď na mě zmateně zíral probuzen, pálila tvář. Protože, ač nechápu, jak jsem se mohla tak přesně trefit, tu snovou facku spolužačce schytal, skutečnou, on.

A pak že sny nejsou nebezpečné. :o)

Z.


Milá Z.,
zajímavé. Velmi nepravděpodobné, ale zajímavé. Já být manžel, jdu spát na gauč. Žena vraždící muže ve spánku... Ale je taky možné, že si to pan manžel zasloužil a dostal ve spánku to, co jste si netroufla ve dne. Jen doufám, že nemáte u postele nůž, kdo ví, jak by to dopadlo příště...

Také jste ve spaní agresivní? Napište nám o tom na adresu redakce@zena-in.cz!