Děkuji čtenářce vomagi za další názor. Vyřešila to typicky česky: Chalupou nebo chatou. Podle jejích slov, víkendový baráčkem.

Dobrý den milá redakce a čtenářky, myslím si, že každé má své. Město i venkov. Samozřejmě není město jako město a vesnice jako vesnice. Bydlím ve velkém městě a jsem spokojená. Dostupnost lékářů, lékárny, kroužky pro děti, zeleň tu máme také a dětská hřiště v okolí máme čtyři. Když něco zapomenu koupit, můžu si hned dojít a v neposlední řadě je tu kultura.

město

Také tu je ale hodně aut, smog, kriminalita.... Na vesnici je výhoda, že lidé mají k sobě blíž, pomáhají si, vyjdou si ven na zahradu, mají jakési své království, přírodu... Na druhou stranu v podzimním a zimním období ovzduší je tady kolikrát horší než ve městech. Dojíždění do práce či školy, lékaři, v zimě horší sjízdnost (sníh).... Já bych z města nešla na venkov, ale abychom měli kam vyjet, vyřešili jsme to víkendovým baráčkem :))

park

Určitě si bude každý hájit to své. Nejdůležitější je, aby člověk byl spokojený tam, kde je a pro něj to je jeho království. Na fotkách je pohled z balkonu.

 Pěkný den. Vaše čtenářka  vomagi

Také přeji pěkný den a děkuji za názor, který tady dnes ještě kupodivu nezazněl. Kde jste, chalupářky a chatařky?Víkendové venkovanky? Osmělte se a napište na redakce@zena-in.cz Jaké to je, když se z venkovského víkendu vracíte do města. Chce se vám?

 

Reklama