Ahoj Richarde!

Já vlastně nevím, kolik nás stojí dovolená! Nepočítám to! :-))

Na zahraniční dovolenou nejezdíme. Přece jen, desetitisíce pro cestovku za dva dospěláky a čtyři děti nemáme. Ale dovolenou trávíme všichni spolu, podnikáme jednodenní hvězdicové výpady do okolí :-), a vlastně i to stojí peníze, taková ZOO, zámek nebo kino pro 6 osob není zadarmo. Nebo pouť a kolotoče, to se taky pěkně prohnem.

Loni nám kamarád půjčil chatku. Jen tak, nic za to nechtěl. Jen zalívat zahradu a kapku opečovat bejlí na ní, např. otrhat rybíz a nenechat jahody na záhonech napospas. Byl celé léto v cizině, tak prej aby mu to tam nezvlčilo. :-)

Postarali jsme se o chatku i zahradu, jahody si dobrovolně vzaly na starost děti :-)), nic nepřišlo nazmar. Dovolenou jsme si užili a stála nás akorát jízdné vlakem, jídlo nepočítám, za to bychom utratili i doma... a drobný dárek kamarádovi jako poděkování a navrch pár sklenic domácí marmelády. :-)

Zdraví a hezký den přeje Adel.


Milá Adel,
vím moc dobře, o čem mluvíte. Známí mají čtyři kluky, a to je tedy pálka, když se mají někam vypravit. Ale co už! Kluci jsou krásní, zdraví a chytří, takže peníze jsou zase až na druhém místě! Přeji krásnou letošní dovolenou! :)

Kolik vás stojí kolotoče? Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz!