Čtenářka pinokio kvůli nemoci již adrenalinové zážitky nevyhledává, ale má nástupkyni. Díky pinokio za Váš příspěvek. Sršní hnízdo je slušný adrenalin a vosí hnízdo v obložení domu a jeho likvidace také…

Dobrý den,
nad tímto tématem jsem se musela pousmát,protože zrovna dnes můj drahý choť odjel sjíždět na raftu slovenské řeky.Bohužel nevím názvy,prý tam,kde bude největší hukot.

  Můj nejrannější adrenalinový zážitek se odehrál přibližně v pěti letech.S mámou jsme byli v malé vesničce  u babičky a já jsem ještě nechtěla odejít.Napadlo mě,že se schovám do psí boudy.Všichni na mě volali,jenže já jsem byla pěkně zticha.Prozradil mě až pejsek,který nechápal,že chci přespat v jeho domečku.Problém nastal,když mě z té boudy nešlo vytáhnout.No,nakonec se povedlo,já dostala nářez,a desinfekci na třísky,které se mi zadřely pod kůži a nešly vytáhnout.

  K této babičce jsme jezdily o každých prázdninách,a já se s klukama trumfovala,kdo vyleze na největší strom,přejde přes úzkou lávku,kdo shodí sršní hnízdo apod.

Kupodivu se mi nikdy nic nestalo.V pubertě jsem skočila bungee jumping a vyskočila v tandemu/s trenérem/z letadla.

Také jsme v mé bývalé práci vyhořeli,což také pokládám za slušný adrenalin,zvlášť když hořelo v přízemí a my byli v prvním patře.Naštěstí se nikomu nic nestalo.I povodeň se dá zařadit do adrenalinových sportů.Opět jsme přežila.Asi mám hodného anděla strážného.

   Bohužel jsem před pěti lety docela vážně onemocněla/anděl měl asi dovolenou/,tak už adrenalinové sporty neprovozuji.Bohatě mě ale zastoupí má dcera,která se chová ještě šíleněji než já.

Nedávno jsme byli na jednom placeném rybníku,kde mají i lanovou dráhu.O to nic,to pro naši rodinu zas takový adrenalin není,ale hned vedle je kůl vysoký jako třípatrový domek,po něm má dcera vylezla a spustila se dolů/zajištěná samozřejmě/.Tak prosím mého anděla,aby pro změnu opatroval ji,když já už jsem se sporty ve výslužbě.

Ale letos přemýšlím,že pojedu sjíždět s dcerou a manželem Sázavu,tak mi držte palce,s mou nemocí je to výzva.

pinokio
Text nebyl redakčně upraven


Jaký je váš nejlepší adrenalinový zážitek?

  • Máte ráda adrenalinové atrakce a sporty?
  • Nebo se jich straníte?
  • Na čem nejstrašnějším jste byla?
  • Co vás z adrenalinových atrakcí nejvíce baví?
  • Máte nějakou zajímavou historku spojenou s adrenalinovým sportem, či atrakcí?
  • Klepete se na zemi i za ostatní strachem a nemůžete se na to ani dívat?
  • Kam byste nás za adrenalinem pozvala?
  • Jaké bylo vaše nejlepší adrenalinové dobrodružství?

A nabízí se i mnoho dalších podotázek. Tak neváhejte, sedněte a pište své názory, příběhy a historky,  posílejte své fotky a videa na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

a jednu z vás odměním za příspěvek, který se mi bude nejvíce líbit, balíčkem potřeb pro adrenalinové nadšence.

Reklama