A máme tady jeden opačný názor předešlého. Čtenářka s nickem Lissey si ve slevách nakoupila spoustu věcí a  je spokojená. Určitě se podle ní vyplatí počkat s nákupem dražších věcí, jako jsou třeba lyže a podobná sportovní vybavení.

Podle mě jsou poslední dobou v tak moc v módě dárkové poukázky a certifikáty.  Protože si obdarovaný může nakoupit sám a v tu nejvhodnější a nejvýhodnější dobu. Dostala jsem pod stromeček poukaz na 1000,- kč na New Yorkeru.  Za ten jsem koupila džíny (300,- kč) dvě jednoduché propínací pěkné košile po stokoruně, topík z černé krajky (200) a úpletové šedé šaty s rolákem, moc pěkné za tři stovky. Vyšlo mi to přesně.

 Jsem si jistá, že bych to před slevovou akcí takhle výhodně nenakoupila, protože obchod navštěvuji celkem často. Jistě že jsou slevy typu nejdříve zdražit a pak jakoby zlevnit. Ale myslím, že se vyplatí počkat s nákupem dražších věcí, jako jsou třeba lyže a podobná sportovní vybavení.

Dokonce i knihy se dají teď koupit se výraznou slevou, například v knižním klubu. Taky je fajn, že některé internetové obchody nabízejí zlevněné zboží a k tomu ve vybrané dny poštovné a dopravu zdarma. Jsou tací, kteří ani dnes nemusí koukat na to, co zboží stojí, vytáhnou kreditku a nezkoumají, kolik z ní ubylo. A naopak někomu moc pomůže, když koupí dětem oteplovačky za 300,- místo za 900,-.

Já klidně přiznám, že ráda využiji výhodnou slevu a přiznám, že z toho mám radost, když se mi obchod zadaří. Za ušetřenou dvoustovku se přece tak pěkně posedí a kafe a dortíku s kamarádkou. Nebo se za ní dojde do kina  a nebo koupí sedmička báječného vína. Ne že bych byla slevový maniak, ale když jsem si šla posledně koupit župan, samozřejmě jsem za ten samý zaplatila raději pět se než osmsetdevadesát korun.

Mnoho jedinečných a výhodných nákupů všem přeje Lissey.

Milá Lissey, také vám přeji, ať se vám výhodné nákupy daří a máte z nich radost

Text nebyl redakčně upraven

Nakupujete ve slevách? Pro koho a co? Už jste si koupily něco letos? Máte pocit, že se vyplatí počkat, až půjdou ceny dolů? Vadí vám názory, že slevy jsou vlastně podvod a ve skutečnosti o slevu nejde? Dáte se tím ovlivnit?

Kazí vám to náladu, nebo na to nedbáte? Které slevy si rozhodně nenecháte ujít? Je to oblečení, sportovní potřeby, nebo třeba boty a doplňky?

Co se podle vás vyplatí koupit a co rozhodně ne? Prozradíte nám svůj nejlepší kauf?

Na vaše příspěvky se už teď moc těším na adrese:redakce@zena-in.cz

Reklama