Čtenářka PBD přiznává, že má ráda, když oba mají vyholený klín i podpaží. Ale říká, že to není módou, ale tím, že jí to tak lépe vyhovuje. Děkuji Vám PBD za Vaši upřímnost. A ohledně těch fotek, já opravdu o fotky vyholených mužských klínů moc nestojím, takže se nic neděje. :)

Dobrý den,

Nevím sice,kde zrovna „paní móda“ diktuje mužům,aby byly oholení,případně vyholeni a vlastně mě to ani nezajímá.Protože já mám rada to co mám ráda a ne to co vyčtu někde v časopise a podobně.

A jestli by se pánové tedy měly holit a kde? Myslím že je to každého věc kde se holí a také proč –ať už je to dle již zmiňovaných módních trendů,nebo skrze například hygienu,nebo že se to tak libí druhé polovičce a nebo je „pro ten pocit“.

A co tedy preferuji já? Určitě holení,a to jak u mužů tak u žen v podpaží-ne,nechci to psát nijak obecně –muži a ženy – Já se prostě holím v podpaží a partner také,já si holím nohy-partner ne-ještě že tak:) A další místa která se běžně holí? Například mužský hrudník –ten si partner někdy vyholí,když ho popadne nálada-ale třeba to není,není nijak moc zarostlý,prostě na něm až tak není poznat,že jsem z opic:)

Já si například hrudník neholím vůbec :)

Co tvář mého partnera ?Dříve se holil zcela,dnes si nechává bradku a jestli to dělá kvůli mně? Vlastně ano,před x jsem do něj tak dlouho „hučela“,že bych chtěla,aby vyzkoušel bradku –že to prostě jednou udělal a zůstal u toho .Mimochodem mu to fakt sluší:)

No a nakonec tu máme partie intimní – tak ty se u nás holí,prostě nám to tak vyhovuje:) Žádné proužky,blesky a pod –prostě čistě a zcela vyholený klín.

A jestli je třeba partnera do holení nutit? Není..Ale nerad si holí vousy-ale ho a ostatní mu problém nedělá.A občas,no možná spíš docela často,necháváme holení klína na tom druhém –nejen že je to pohodlnější a druhá polovička tam prostě líp vidí,ale je to i velmi příjemné a vlastně to bývá takové předkolo předehry…

V tématu je psáno a zasílání fotek-Nevím sice jaké jste měli přímo na mysli…Ať je to jakkoliv-šlo by to,ale přece jen soukromí je soukromí:)A fotit strojky se mi nechce:):)

PBD
Text nebyl redakčně upraven


Kde všude se mají muži holit?

 • Na tváři, v podpaží, na hrudi, mezi nohama, na nohou?
 • Máte ráda hustý vous a chlupy na svém partnerovi?
 • Nebo naopak, když je vyholený?
 • Přijde vám divné vidět vyholené mužské tělo?
 • Šokoval vás nějaký pohled či zážitek?
 • Říkáte si, když se mám holit já, tak ty taky?
 • Nutíte ho a ono se mu nechce?
 • Máme přijmout, co nám příroda nadělila?
 • Nebo s tím bojovat a podléhat diktátu módních výstřelků?
 • Je doba holáčů, myslíte, že doba chlupáčů se vrátí?
 • A co je vůbec přirozené…

Vaše úvahy, příběhy, fotky, prostě vše, co vás k tomuto tématu napadne posílejte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Dnes kolem 16. hodiny jednu z vás, co mi k tématu přispějí, odměním zajímavým dárkem.

Reklama