Mé nejkrásnější sny se týkají vznášení a létání vůbec. Buď se vznáším jen tak, to znamená, že se ve volné přírodě odrazím od země, rozpažím a jdu pomalu nahoru, dívám se dolů, jak se lidé pode mnou zmenšují a dívají se nahoru, s údivem, jak se mi to podařilo. Tento sen mám nejčastěji.

Potom ještě velmi často visím na padáku a to je úžasné! Tento sen se mi částečně splnil, třikrát jsem absolvovala paraglaiding, je to nádherný zářitek, doporučuji všem. Vznášela jsem se takto v Tunisku a na Lefkádě nad Onassisovým ostrovem Scorpions, byla to nádhera!

Ještě tento rok bych chtěla letět balonem, lístek už mám. Tyto "lítací" sny mám od dětství, moc by mě zajímalo, co se v lidském mozku odehrává a proč se lidem zdá zrovna tohle a ne tamto. Na to asi nepřijde nikdo a možná je to dobře, třeba by pak přišli na to, jak sny ovlivňovat, a to by dobře nebylo.

Přeji všem jen ty nejkrásnější sny!

StanislavaZávidím, závidím, závidím! Nikdy jsem létací sen neměla, a když si tak pročítám váš příspěvek, musí to být nádherné. Přitom padákem jsem skákala i v letadle nad krajinou létala, ale ve snu ani ň.

Máte létací sny? Kam jste nejdále doletěli?
 

Téma na čtvrtek:
SNY A PŘEDTUCHY

Zdají se vám sny?
Věříte jim?
Jaké jsou?
O čem nejčastěji sníte?

Splní se to, co se vám zdá?
Máte předtuchy, které se vyplní?
Změnil sen váš život?
Nespěte, napište!

redakce@zena-in.cz

 

Reklama