Ahoj redakce,
 
protože jsme doma tři ženské, slovo ,,MÓDA,, se u nás  rozebírá snad každý den!!!! Někdy mi už z toho jde hlava kolem :-))
Protože jsme tři, máme taky každá na módu svůj názor a někdy se neshodneme. Dcery se mne snaží oblékat podle svých představ, ale ne všechno, co se líbí jim, na mou postavu taky pasuje!
 
Vždycky říkám, že se neoblékám, ale ,,MASKUJU,, :-)) !
Protože nosím trička, topy a saka větší o dvě čísla než sukně, je pro mne někdy oříšek v malém městě sehnat všechno tak, aby to jakž takž skrylo mé nedostatky.
 
Vzpomínám na doby, kdy jsem mívala vosí pas a všechno mi slušelo, ty doby jsou ale v nenávratnu, takže kombinuji oblečení z jak z různých obchůdků, tak i ze sekáčů, kde se dají ulovit občas exceletní kousky :-) a dobře sedí na postavu. Nedávno jsem onemocněla štítnou žlázou. Váha mi šla rapidně nahoru, a tak jsem se rouzloučila minutou ticha se vším, co mi bylo malé. Věci zabalila a rozdala. Šatník zel prázdnotou, takže jsem si chtě nechtě musela koupit pár nových kousků. Vše třídím dle barev a dělám si různé skládanky, protože se většinou hodí na každou příležitost. Moje nejmilejší oblečení jsou rifle a riflové bundy. Miluji taky batikované, bavlněné věci z ,,ATELIÉRU DONÁT,, to jsou mé nejkrárásnější věci a taky se v nich  i nejlíp cítím. Pár fotografií přikládám :-)
 
Nedám se módou nějak omezovat, protože si myslím, že člověk by měl být soudný  a neměl by se vecpat do všeho, co právě frčí, když na to postavou nemá. Myslím si ale také za nás baculky, že bychom se neměly schovávat do kouta. Hezky obléct se může v dnešní době totiž každá žena a nemusí to být zrovna oděvy cenově drahé.
Stačí trocha nápaditosti a člověk se může cítit prima, i když je při těle!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zdravím všechny parádnice na ženě-in a přeji sluníčkový den.
 
 
 
Reklama