Tak už mám jahody snědené a dnešní téma je taky za námi. Vzájemné dráždění chuťových buněk se mi moc líbilo, stejně jako nostalgické vzpomínání na časy her, malin nezralých a třešní přezrálých. Vidím, že hodně z nás to má stejné. Všechny tyhlety bobule máme spojené s těmi sladkými časy, kdy trvaly prázdniny dva měsíce a člověk neměl vážnější starosti, než aby byl doma včas k obědu a aby nespadl se stromu.

Děkuji za všechny příspěvky - skoro to vypadalo, že vám dnešní téma docela zachutnalo. Růžovou tonizační vodičku na osvěžení pleti posílám Kassy za její historku o rodinném pychu v kukuřičném poli a recept na jahodové knedlíky.
Já odcházím, já už se loučím... ale to vůbec neznamená, že byste musely jít taky. Klidně tu ještě zůstaňte, debatujte nad příspěvky a hlasujte v anketách. Žena-in má pro vás otevřeno 24 hodin denně, 365 dní v ruce, ve dne, v noci i ve svátek!! (To jsem se nějak rozohnila, teď bych mohla jít prodávat vysavače... :-)))

A ať máte celý týden takový, jaký byl dnešní den - proměnlivý, občas sluníčko, sem tam sprška, ale jen taková malá, na osvěžení...

 

 

Reklama