tak byla ze své první svatby „vyklepaná“ naše čtenářka s nickem Alergino. Trochu při obřadu zmatkovala a bavila tím svatebčany, ale nakonec se přece jenom vdala

Dobrý den, nosím jen dva prstýnky, ale časem bych svou sbírku chtěla rozšířit. Jeden prstýnek mám normální z chirurgické oceli. Dostala jsem ho letos pod stromeček od Ježíška. Nebudeme si nalhávat, vybrala jsem si ho sama, objednala, zaplatila a mám ho jako dáreček :) Tak, jak to už bývá.... 

 První a nejdéle mám snubní. Kombinace žlutého a bílého zlata, manžel chtěl klasiku a já zase nosím hlavně stříbro či chirurgickou ocel, tak jsme to zkombinovali, aby se prstýnek líbil oběma. Zásnubní prstýnek nemám. U nás ani žádost o ruku neproběhla. Tehdy s přítelem jsme se bavili o svatbě. On byl rozvedený a o svatbě nechtěl slyšet, ale pro změnu chtěl děti a ty jsem zase nechtěla já. Tak jsme se domluvili po čase, že se vezmeme a po svatbě budou děti. Takže jeden den jsem přišla s tím, že chci dítě a svatba bude tehdy a tehdy a on neprotestoval. S jeho svědkem jsme i vymýšleli datum svatby. Prstýnky jsme vybrali shodně společně. 

 Já nikdy na svatbě nebyla a ani jsem vlastní do té doby neměla, tak jsem v tento den trošku občas plavala a nejvíce se to ukázala právě při obřadu. Prvně jsem byla zaskočena větou: „A nyní přistoupíme ke svatebnímu slibu.“ Zblblá z amerických filmů sem se s hrůzou v očích obrátila na ještě přítele a řekla: „Co si budeme vykládat?“ , na což se začal velmi smát. No nebylo to jak v amerických filmech a slib odříkala oddávající a my jen řekli ANO. Po ANO přišly prstýnky a další problém... Já nevěděla na jakou ruku ani prst se prstýnek dává. Nenapadlo mě předtím si to nějak zjistit :) Takže jsem zakroutila hlavou na partnera, že nevím, co s tím. Partner velmi rychle pochopil, čapnul mi ruku za zápěstí a prstýnek mi rychle nasadil a ihned nastavil prst svůj. Naše svatba od začátku nebyla tragická a celou dobu jsme se smáli i při obřadu. 

 Osobně prstýnky sundávám jen při vaření, když je potřeba vložit ruce do díla, a nebo když jdu plavat, protože ve vodě mi prstýnky padají a nechci je ztratit. Nebyla jsem do svatby zvyklá prstýnky nosit, ale postupem času se ráda toto učím a už teď hlásím, že k Vánocům chci další prstýnek.

 Alergino

Milá Alergino, je vidět, že ty filmy zase tak pozorně nesledujete. Ale musela být legrace

Text nebyl redačně upraven

Reklama