A chůzi považuje za nejpřirozenější způsob lidského pohybu, při němž se tělo nehuntuje, ale tuží. Tak nějak bych stručně shrnula příspěvek od čtenářky - turistky s příznačným jménem Vlasta

Milá redakce a čtenářky. Příspěvky píšu jen zřídka, ale dnešní téma mě zaujalo, tak se přidám. Trochu si tady přihřeju i vlastní polívčičku, jak se říká.

Jen při pomyšlení na slovo „cvičení“ mám husí kůži. Tělocvik mi zprotivili už na základní škole a k pohybu v místnosti mám odpor dodnes. Své sportovní aktivity jsem omezila na svižnou chůzi. Je to ten nejpřirozenější způsob lidského pohybu, při kterém třeba  výrazně nehubnete, ale pokud ho provozujete pravidelně, alespoň netloustnete.

Jsem členkou turistického oddílu a jsme skvělá parta. Užije se ta spousta legrace a nejen to. Hodně toho i poznáte, uvidíte. Naše zem je moc krásná a na každém jejím koutku se dá najít spousta zajímavého, co vás obohatí.  

Chodíme celoročně, takže jistě uznáte, že pro nás budou nejdůležitější boty. Kvalitní boty jsou prostě základ a na těch se šetřit nesmí. Koupila jsem si i hůlky, což je fajn pomůcka, ale i bez nich mi to stále ještě dobře šlape.

Škoda, že naše základna chodců pomalu stárne a mladé lidi turistika nezajímá. Nechci tady brblat, každé dítě k tomu musí vést rodiče, ale mám pocit, že celkově mladá generace leniví. Neříkám, že mezi sebou nemáme i „mlaďochy“, ale to jsou zase děti, nebo dokonce vnuci těch, kteří s námi už léta putují. Nejsem pesimista a věřím, že tihle mladí zase jednou přivedou svoje děti a turistika nevyhyne.

Vaše Vlasta

Milá Vlasto, přeji vám hodně ve zdraví nachozených kilometrů

Text enbyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Podělíte se s námi také o své zkušenosti s oblékáním, či obouváním při sportu?

  • Věnujete se i v zimním období nějakým sportům? Jakým?
  • Dbáte na to, abyste byla IN? Jak vypadá vaše výbava? Jak často ji obměňujete? Musíte mít všechno barevně sladěné? Jak moc důležité je pro vás sportovní oblečení?
  • A co sporty „sálové?“ Chodíte do posilovny, na jógu, aerobik, nebo se věnujete jiné pohybové aktivitě?
  • Jaké oblečení ke svému sportu potřebujete? Je pro vás důležité, jak při sportování vypadáte?
  • Dává vám oblečení pocit sebejistoty?
  • Už jste si kvůli sportu koupila něco hodně drahého na sebe?
  • Pomáhá vám oblečení zvednout sebevědomí? Pomáhá vám k lepším výkonům?

Budu se těšit na vaše příspěvky a třeba i na fotky vašeho sportovního vybavení na adrese: 

redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy za svůj příspěvek?

Balíček revitalizační kosmetiky Planet Spa od Avon, který obsahuje, čistící krém, pleťovou masku a ampule pro regenaraci vaší pleti

dárek

Reklama