Čtenářka LudPa miluje teplíčko, a proto má ráda léto. Jaro má podle ní ale taky něco do sebe. A napsala i něco o zahradničení.

Milá LudPa, já na zahradničení taky moc nejsem, udělala jsem pár pokusů a moc mi toho nevyrostlo. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Hezký den.

Kdybych měla utvořit žebříček ročních období, tak jaro by skončilo na druhém místě. Já miluju teplíčko, možná až moc a preferuju léto. Uznávám, že jaro má taky něco do sebe. Hlavně, že přijde hned po zimě. Tu teda nemusím a na žebříčku je čtvrtá. Vůbec nejvíc jsou na jaru úžasná mláďata. Ti malí právě narození jarní tvorečkové jsou hrozně roztomilí. Je nádherný ten nový probouzející se život. Pak tu jsou rostlinky. Kytičky se mi líbí nejvíc ale ve váze. Představa, že bych se měla hrabat v hlíně, mě nebere. Na tyhle jarní zahrádkářské práce fakt nejsem. Nebaví mě to, neumím to, nepoznám, co je co. Když jsem se po svatbě nastěhovala ke tchánovcům na domek, myslela si tchyně, že s ní budu zahradničit. Dlouho ale ne. V momentě, kdy jsem místo kopru do zavařovaných okurek přinesla nějaký plevel to tchyně vzdala. Od té doby já myla okna a tchyňka hopsala po zahradě. Jí to hrozně bavilo a vyznala se. Každý jsme hold na něco jiného.

Narozená jsem na podzim a ten je na mém žebříčku na místě třetím. Nějak na něm nevidím moc pozitivního, tedy krom mého narození samozřejmě. Takže tohle je můj žebříček.

Zahradničení zdar!

LudPa

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jaro a první jarní den

  • Máte ráda jaro?
  • Nebo dáváte přednost jinému ročnímu období?
  • Víte něco o prvním jarním dnu?
  • Máte nějaké historky o jaru?
  • Zažila jste na jaře něco důležitého, zásadního?

Napište mi cokoliv k tomuto tématu, budu se těšit na vaše příspěvky. Na jednu z vás opět čeká dárek, knížka Paula Coelha Rukopis nalezený v Akkonu (nakl. Argo) a k tomu revitalizační maska na barvené vlasy Satinique.

To ostatní je stejné jako vždy, pište na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je JARO. Předem děkuju!

cenaJaro

Reklama